Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek el fog mulni a...

Szerintetek el fog mulni a fajdalom?

Figyelt kérdés

Lassan masfel honapja jelentkezett eloszor a problemam. Jobb hereben enyhe fajdalmat ereztem. Eleg sokaig fajt majd elmult. Aztan megint elojott. Voltam vele urologusnal ahol hasi es here ultrahangos vizsgalatot is csinaltak. Nem mutatott semmi bajt sem servet sem visszeret. Sportolok es arra is gondoltam hog valamilyen alhasi huzodas sugaroz oda... De egy ilyen huzodas fajhat ilyen sokaig?

Valaszotok koszonom! 20/F


2013. máj. 20. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen a neurologus szerint ideg becsipodes magne b6 vagy egy alapos maszazs segit
2013. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben a korban szokott a here viszeresség kialakulni.Ahogy utána olvastam ebben a sportoló fiúk vannak az első helyen .17-21 éves kor között a fiuknak

47 % ánál alakul ki ilyen,a statisztika szerint .

2013. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!