Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le van ragadva a fitymámon a...

Le van ragadva a fitymámon a bőr!?

Figyelt kérdés

vagyis hozzá van nőlve a bőr a makkhoz,nem sokáig tudom visszahuzniezzel

urulógoshoz kell mennem ugye?

és ezt csak szikével lehet megoldani?

12 éves vagyok és hát eléggé félek,és a szüleimnek is muszály elmondanom.

csak eléggé cikinek tartom :S

valakinek volt már ilyen? és hogy csinálták meg?

ahol össze van nőlve a makk és a bőr azt elvágják vagy mi?

elnézést ha hülyeséget irok.

muszály csinálni vele valamit,ez igy nem maradhat.


2013. máj. 20. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtál hülyeséget.

Ezt mindenképpen mond el a szüleidnek, ez nem ciki. Nem csak neked van ilyen jellegű problémád.

Egyébként urológus, aki majd eldönti hogyan tovább, hallottam már olyat, hogy kenőcs is megoldotta a gondot, de ilyen korban általában valóban csak a sebészi beavatkozás szokta megoldani a problémát.

2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Ezt letapadásnak hívják.

Nekem is olyan volt kiskoromban.

Orvos azt mondta, az a legjobb ha fürdés után-közben amikor jól beáztattad feszegeted a bőrt de csak finoman!

És lassan, de tényleg! be fog válni.

Nyugi! :)

2013. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Ne félj! Nyugodj meg, először is!

Nem ez a dolog ciki, hanem az, ahogyan hozzáállsz, ezt egy életre tanuld meg! :-o


Nekem volt ilyenem még anno, kb. amikor annyi voltam, mint te, de én megoldottam magamnak hasonlóképp, mint azt a #2-es hozzászóló is javasolta, igaz, azt hozzátenném, hogy nálam CSAK EGY PICI RÉSZ tapadt vissza a makkomra, előtte rendesen lejött a fitymám. Azt javasolnám, hogy CSAK AKKOR próbáld meg megoldani, ha nem annyira vészes mértékben tapad le a fitymád, különben kárt is te7sz benne, ahogyan azt csinálta magának úgy egy féléve egy 13 éves sorstársad is, ő megúszta, igaz a sebészeten kötött ki. Tehát CSAK AKKOR nyúlj hozzá, ha nem vészes annyira, és CSAK AKKOR, ha biztos vagy abban, amit csinálsz, azt is CSAK ÓVATOSAN! :-o


De ha urológushoz kerülnél mégis, mert a szüleid elvisznek, akkor sem vágnak ott el semmit, csak feltépik... jobb esetben. Kapsz néhány apró pici szurit a fütyibe, azt -- akármilyen ijesztő is -- te is kibírod. :-)


˙

_ Na de hogyan alakult ez ki? Vagy mindig is ilyen volt a fityma?

_ Volt valaha fitymaszűkületed, esetleg van rövid fitymaféked?

_ Kellett már valaha (korábban) feltépni a fitymádat?

_ Hasonlóan néz ki, mint a felső kép az alábbi topikban, vagy lejjebb is jön az a fityma? (#8-as hszs, felső link)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__3..


Üdv: EE

2013. máj. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

hát azt hiszem félre diagnosztizáltam a gondomat ez szerintem fitymafék,ezt gondolom csak mütéttel lehet megoldani,elmondom a szüleimnek és megyünk is az urológushoz hamarosan.

2013. máj. 21. 18:17
 5/6 A kérdező kommentje:

majd ő tudni fogja hogy mit kell tenni.

minnél hamarabb túl akarok lenni ezen.

2013. máj. 21. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:

nem volt mindig ilyen

kissebb koromban fitymaszűkületem volt

Kellett már valaha (korábban) feltépni a fitymádat?

igen fel kellett tépni még kissebb koromban,

hát 1 picit feljebb jön de érzem hogy fáj 1 picit és látszik is ahogy össze van nőlve egy picit a makkom és a fityma mint a 2. képen amit linkeltél,de annyira nem jön fel a bőr.

2013. máj. 21. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!