Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt már herevisszér...

Kinek volt már herevisszér eltávolító műtétje?

Figyelt kérdés
Szóval olyan 2 éve diagnosztizáltam a dolgot saját kezűleg, és bár voltam urológusnál is, ő azt mondta, hogy ehhez még nem nyúlna hozzá. Azt rebesgetik, hogy a kondizás is rátesz még egy lapáttal, és emiatt őszintén szólva több, mint feszült lettem. A betegség esetleges hatásaként említették a meddőséget is. Egy valamit nem értek ezzel kapcsolatban: ha egyszer csak meddő leszek, majd megműtenek, akkor utána már nem leszek az? Valamint, ha nem műtenek meg tuti meddő leszek? Olyasmit is hallottam, hogy 17 évesen már nem altatnak. Elsősorban szakavatottak véleményét szeretném kikérni. Előre is köszönöm.

2013. máj. 22. 23:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért válhat meddővé az ember, mert a visszér miatt melegebb lesz a zacsiban amit a spermium nem tolerál, ezért is vannak a golyók testen kívül, ha visszaállítják az eredeti állapotot a dolog helyreáll, amúgy én nem műttettem meg, jó 15 éve diagnosztizálták nálam.
2013. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!