Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alsógatya nélkül lenni?

Alsógatya nélkül lenni?

Figyelt kérdés

Egészségtelen-e néha (alkalmanként)otthon, ház körül fél-egy napig alsógatya nélkül lenni. Jól esik néha ha nem kell "bezárva" lennem.

Ilyenkor persze lazább ruhában vagyok.



2013. máj. 25. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ha meg teheted legyél.Néha rajtam sincs,mikor egyedül vagyok a telkünkön .Nincsenek szomszédok,fákkal vagyok

köbe véve,és magas sövénnyel .Tényleg jó érzés ez a szabadság is .

2013. máj. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne egészségtelen? Én ha itthon vagyok sosem hordok boxert, egy melegítő alsóban vagyok és pólóban. Nem is értem az összefüggést.
2013. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
92%
Nemtudom ,én sose hordok szerintem baromság.Olyan klausztrofóbia érzésem van ott alul :D
2013. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam alsógatyát hordani. Eddig nem volt semmi baj, szerintem ha alaposan tisztálkodik az ember akkor nem lesz gondja alsó nélkül sem.
2020. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron soha nem hordok alsót, rövidnadrágokat nélküle veszem fel, hogy ha farmert veszek fel ahoz egyáltalán nem hordok se hosszú se rövid farmer, kényelmes és jó, szeretem bővebb farmereket, egyik haverom oda adta örökbe nekem az egyik hip hop sötét kék laza bő farmer rövid nadrágját, érdekes ki akadt hogy alsógatya nélkül vettem fel, kb úgy éreztem mindha valami ember vagy akármi élő dologról beszélne, én mondtam imádom bő farmeromat stb, boxer alsó nélkül vettem fel ezen ki akadt, mondta tudja tetszik meg szeretem az ilyen nadrágot, így fel veszem ezzel meg alázom, hogy közvetlen hozzá ér a péniszem belül meg a fenekem is, le ülök benne így akár így ki van téve véletlen vonalkodos lesz belül stb, tehát pl nem igazán van oda alsó nélküli viselethez de én meg nagyon is, kb kis gyerek korom óta sokszor volt helyet alsó nélkül kellet lenni, gyerekként is kényelmes volt.
2021. dec. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!