Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Edzéstervet tudnátok írni...

Edzéstervet tudnátok írni amit itthon is meg tudok csinálni? Hogyha csak izmosítani akarok akkor kell diétáznom vagy fehérjét ennem,?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem hogy egy évig izmosítok utána neg szálkåsítok.


Magasság: 180 cm

Súly: 65kg


14/f



2012. aug. 8. 00:27
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



Ehez hasonlót. És hány évig kéne edzenem hozzá?

2012. aug. 11. 12:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát legfeljebb súlyzókat szerezz be.5, majd 10 kilósakat Napi legalább 50 fekvőtámasz. Ugyan ennyi felülés. nem kell semmit mellé enni.Ne zavard össze a szervezetedet fehérjével és más body building-esek által szedett kakákkal Hidd el fél év múlva te is ilyen jól fogsz kinézni
2012. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne súlyokkal, a fegyenc edzést ajánlom neked netről le lehet tölteni, otthoni (húzódzkodást kivéve de azt is meg lehet oldani) nagyon jó szépen lassan fokozatosan fejlődhetsz vele, ír edzéstervet is, mindent leír hogy mi mit erősít és miért meg iylenek a lényege a saját súllyal végzett gyakorlatok, hidd el tényleg hatásos
2012. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, én 185cm vagyok, 78 kilóval kezdtem edzeni úgy 3-4 hónapja, az utolsó 3-at nyomtam intenzíven, itthoni kézi súlyzókkal, terv nélkül, annyira figyeltem, hogy egy nap edzés, egy nap pihi, és közben kajáltam többet. Most 86 kiló vagyok, a karomon kezd látszódni valami, a mellizmomon látszik, de sajnos csak méretileg nőtt meg nem túl szépen izmos, meg egy-két helyen látszik valami, de közel sem annyira, mint a képen, szóval kicsit hiábavalónak érzem a sok küzdést. Kezdd el csinálni, mert az mindig jó, de közben olvass utána a dolgoknak. A kiegészítőkre nincs szükség, drágák és anélkül is menni fog, de készülj rá fel, hogyha bárhol olvasol bármit mossák vele az agyadat, hogy ezt meg azt szedni kell. Inkább vegyél normális kajákat, egyél többet kis adagokban, próbálj sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkehúst, tojást enni. Sok sikert és kitartást.
2012. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!