Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafékem már félig el...

A fitymafékem már félig el van szakadva van rá valamilyen gyógymód, hogy orvosi beavatkozás nélkül meggyógyuljon?

Figyelt kérdés
Maszturbáció közben félig elszakadt most elmenjek orvoshoz??? 16f
2013. jún. 1. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nem vagyok doki, de pihentesd kicsit, bár ami már elromlott az magától nem javul meg
2013. jún. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, k*rva gyorsan menjél orvoshoz. Nem kell mondani, hogy maszturbáció közben, ha nagyon kínos, de menj el, mert komoly baj lehet belőle.
2013. jún. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elszakadt anno 14 éves koromban, de nekem teljesen. Rohadtul vérzett eleinte, de nem csináltam vele semmit. Max jobban figyelj oda a tisztán tartására, meg egy ideig ne maszturbálj. Valszeg majd egy újabb masztinál teljesen el fog szakadni neked is, erre készülj fel.
2013. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz és ne veregesd, kíméld most egy darabig! ha nem vérzik, akkor sztem nem sürgős de ha fáj meg vérzik, akkor bizony ügyeletre kéne menni vele! (hétfőn mindenképpen!)
2013. jún. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem fájt....

Igen, menj el orvoshoz! Biztos, ami biztos! Ha netán valami probléma lenne, utólag már késő lesz bánkódni.

2013. jún. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, kérdező? Elmentél már az orvoshoz, vagy "inkább mégsem"?
2013. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 os,hol foglalkoznak ilyennel hét végén,ha csak nem csorog a vér belőle .Nem kell kqva gyorsan rohannod sem,mint ahogy erre biztatnak .De egy biztos,ezt a problámádat csaak a doki tudja véglegesen megoldani.

Ezzel nem kell kórházba befeküldni sem.Az első érzéstelenitő tűszúrás a kellemetlen,továbbá semmit nem érzel .15-20 perc alatt meg is van,mehetsz haza .

DE mivel 16 vagy ,ehhez a szülődnek is ott kell lenni .

Különben nincs orvosi beavatkozás .Csak szülői engedéllyel lehet .

2013. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanazt tudom mondani, mint a szomszéd topikban:


Nekem 12 évesen vagy hogy volt, én is maszturbálás közben „rontottam el”. Relatíve gyorsan begyógyult, tisztán tartottam, nem fertőződött el (úszásórán csípett picit a klóros víz, de hát istenem :D), de jó pár hónapig érzékeny volt a terület. Aztán azóta nem volt vele egyáltalán probléma.

2013. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
am miaz hogy ha kicsit vérzett és ha felhúzom a bőrt visszamegy a bőr sima állapotba van neked is ez van? am az érzéstelenitő pö csbe nagyon fáj?
2014. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem előtte és utána is visszamegy magától fedett állapotba egy idő után. Egyébként nem teljesen értem a kérdésed, utolsó.
2014. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!