Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kérhetnék tanácsokat a pénisze...

Kérhetnék tanácsokat a péniszemmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudakolni hogy normálisak-e a méreteim:

a hossza 14 cm az átmérője 3,5 cm a kerülete pedig 11,5 cm.

Amit furcsállok az az hogy amikor megtelik vérrel akkor nem fölfelé ível, hanem egyenes marad, kicsit inkább lefele is "kunkorodik kb olyan 80-85°-ot zár be a hasammal.

Jah, és nem utolsó sorban körül vagyok metélve.

Szerintetek ilyen adottságokkal lehet normális nemi életem?:D

Lehet hogy még korai de biztos ami biztos megkérdeztem.

Köszönöm a válaszokat!

15/F


2009. okt. 7. 16:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Te 38éves pasi!Korban jobban illenél hozzám!Inkább kettesben?/26/L/

Amúgy találkoztam már körülmetélttel!Az is aranyos,mert látszik a feje,hmmm...

2009. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én szeretném ha a párom körüllenne metélve. Voltam olyannal is és jó volt (jobb a surlódás)
2009. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok.

Nekem is volt körülmetélt barátom.Semmi gond vele.Sőt még jobb is,tovább tart.

A 38 évesnek! Természetesen beveszünk.Csak nem tudom nevetés nélkül elképzelni ezt a Laokoon-csoportot.

15,22,26,38 Még egy szám és megvan a tuti befutó a lottón:-)))

2009. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az a 38 éves. Jöjjön már valaki mééééég! :D

Szerintem jó a felállás.

A 15 évesnek már áll, Nekem még áll, nincs itt semmi gond.

2009. okt. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mit szólnátok egy 45 éves,de 35-nek se látszó nőhőz??:-))
2009. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én a 38-as.

Akkor már meg is van a jövőheti lottó számom. :))))

Jöhetsz !!!!!!!!!!!!!!! :D

2009. okt. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Húú már elvitték az 5-öst.

De amúgy a legjobb évjárat:D:D:D

2009. okt. 12. 16:23
 18/21 anonim ***** válasza:

Engem is zavart gyerekkoromban a körülmetéltség. Sajnos a gyerekek elég kegyetlenek tudnak lenni.... de nem ez volt a legrosszabb.


Sajnos nekem olyan a szervezetem, hogy különösen rosszul viseli a makk, hogy nincs fedve. Kb kamaszkoromtól kezdve kezdett foltosodni a makk, most már egészen gusztustalan, kérges, hámlik, cserepesedik, mint a száj a hidegben :(



Ráadásul egyik varrat helyén éktelenkedő lyukban meg begyűlik a mocsok, ami látható is kicsit, meg hát, elég undorító :(


Ha neked szépen sikerült, akkor még sikered is lehet a nőknél, akik sokszor szeretik.


Bár az én esetemben nem szeretik, mert amikor eddig meglátták, a kezdeti lelkesedés mindig alábbhagyott... (nem csodálom, mint egy nemibeteg, úgy nézek ki és a dokik se tudnak segíteni, nézték többen)

2009. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Szomorú:(

Biztosan nehéz lehet együtt élni vele, de gondolj bele hogy ez is a tested egy kis része ami fölépíti azt a nagy egészet ami igazán számít:), szóval ne törődj vele hogy másoknak nem tetszik.

Amúgy meg az én körülmetélésem sem sikerült valami jól:S

Muterék dühösek is lettek a dokira mert az egyik varratot mélyebbre helyezte és most a vágás körvonala nem egyenes:S

Belegondolva mélyen együttérzek veled;)

Amúgy igen a kis srácok nagyon "szemetek" tudnak lenni.

Ma is a suliban lezsidóznak egy gyereket mert azt hiszik hogy körül van metélve:S

ÉS én akkor mit mondjak?

Sohasem mertem elmodanin a haverjaimnak.. csak így neten névtelenül ahol optimizmust is meríthetek nem csak azt hallom hogy így zsidó úgy zsidó.

Bár amikor előtör rajtam ez az érzés hogy én zsidónak érzem magam mert körül vagyok metélve (nem vagyok az:)) akkor Isten kiválasztott népe közé tartozok, és akkor mindig megnyugszok.:)

Nah sok sikert az életben Kedves Válaszoló!

(kicsit hosszú lettxD dehát vhova le kell írjam az érzéseim nem?!)

2009. dec. 15. 16:34
 20/21 anonim ***** válasza:
Dicsekszel vagy panaszkodsz ? Nagyon jó méreteid vannak. Az hogy kissé lefelé áll az nem baj, a körülmetéltség meg egyszerűen (L) :-) !!!
2010. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!