Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami probléma a péniszem...

Van valami probléma a péniszemmel?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen kérdés címet adhattam volna ennek a kérdésnek.


Na szóval az van, hogy nem merev állapotban simán hátra tudom húzni a farkamon a bőrt (tisztítani tökéletesen tudom). De ha merev állapotban van akkor nem tudom nagyon lazán hátrahúzni, egy kicsi energiát kell belefektetnem.


Ha hátrahúzom a bőrt, akkor pont a makkom végéig tudom, utána már a fitymafékem kicsit elkezdi előrefele húzni a makkot. Ezen kívül ha hátrahúzom a bőrt a péniszemen, akkor utána mintha beakasztanám a bőrömet a makkomba azzal hogy még egy kis vért pumpálok (a makkba) bele. Így megakadályozza hogy visszahúzódjon a bőr. Valamikor kellemetlen egy kicsit, valamikor meg egyáltalán semmi rossz érzés nincs vele kapcsolatban, csak annyi hogy sokkal sötétebb, pirosabb lesz a vér miatt


Nemi kapcsolatom még nemvolt, ezért tettem fel a kérdést, hogy ez kihat majd a szexuális életemre? Vagy mindenkivel ez van, ha hátrahúzza a bőrt, akkor a makk megtartja hogy ne tudjon visszaesni a bőr az alapállásába? Esetleg fitymaszűkületem van? 17/F


2011. aug. 22. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hali!



Megértem, hogy összezavarva érzed magad, mert valóban elég összetettnek tűnik a problémád. Azonban úgy glom, segít7ek letisztázni, mi is a te problémád valójában!?



Írod, hogy...

"a fitymafékem kicsit elkezdi előrefele húzni a makkot."

_ Ezek szerint rövid a féked.


"...ha hátrahúzom a bőrt a péniszemen, akkor utána mintha beakasztanám a bőrömet a makkomba...egy kis vért pumpálok (a makkba) bele. Így megakadályozza hogy visszahúzódjon a bőr."

_ Kicsit körmönfont a megfogalmazás, de ebből már azért egyfajta fitymaszűkületre simán következtetni le7. Azonban szerencsédre nem érződik annyira vészesnek, amit igaz, innen nem fogunk tudni egyértelműen megállapítani, de ha csak "olvasatra" nézzük, amit írtál, akkor a helyzet biztató. Én viszont jobb szeretek BIZTOSRA menni.



=====

Belinkelek egy régebbi topikot, amelyben van pár további link is. Ezek a linkek a PONTOS VÁLASZ OLDALÁRA irányítanak téged.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


ITT MINDENT MEGTALÁLSZ, amit a témáról tudnod kell! Olvasd át figyelmesen!

Ha vmit nem értesz ill. újabb kérdéseid merülnének föl, esetleg úgy érzed, további segítségre lenne szükséged, >>privizz rám bátran és bizalommal! :-) Amiben tudok, segítek! ;-D



A szűkületed miatt meg ne aggódj, mert van megoldás, csak össze kell szedned magad, és nem félned kell a megvalósítástól. Okés? :-)


FEL A FEJJEL! ;-D


Üdv: EE

2011. aug. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz! :D Ilyen tökéletes választ még nem kaptam ezen az oldalon. Köszönöm szépen (Y)
2011. aug. 23. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen, nincs mit! ;-D

Ha bármiben segít7ek, megtalálsz. :-)


Üdv: EE

2011. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!