Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a péniszemmel?

Mi lehet a péniszemmel?

Figyelt kérdés

19 éves voltam sokat önkielégítettem napi 3 minimum de néha többször nővel soha nem voltam ,vetem 1 gramm speedet amfetamint amit felszívtam és ittam is üdítőbe egy kicsit

hatása alatt már nem bírtam pisilni se másnap már reggeli merevedésem se volt és felállítani se tudtam és 5 percenként mentem pisilni , magátol nem megy vér a péniszembe csak ha húzogatom akkor áll fel gyakran megyek wc re pisilni mondjuk gyakran is iszom.voltam orvosnál megvizsgált mondta hogy prosztata gyulladás adtak antibiotikumot de baktériumot nem találtak,tünetek nem múltak el elmentem egy másik orvoshoz azt mondta semmi bajom menjek pszihiáterhez.elmentem még egy orvoshoz azt mondta jobb here gyulladás és prosztata gyulladásom van mondta hogy ússzak mozogjak stb..úsztam is és sportoltam is szinte vért izzadtam mindent bele adtam 1 éven keresztül még a gyulladás előtt is sportoltam.vissza mentem 1 hét mulva ehhez az orvoshoz azt mondta már nincs bajom de meg se vizsgált mondta hogy 1-2 hónap és helyre jön mondta hogy valószínűleg a drogtól van de megnézünk még egy tenyésztést meg nézték az ondóm még egyszer és találtak benne egy olyan baktériumot ami a torokban szokott lenni felírt egy gyógyszert 1 hétig szedtem akkor nem fájt a magőmlés de viszont semmit se éreztem amikor nem szedtem újra elkezdet fájni .enyhén paranoid vagyok és posztraumás streszhez hasonló szorongásom van van róla papírom is szerintetek mit csináljak ?


2011. szept. 2. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
most vayok 20 éves és kicsivel több mint egy éve van a baj egy vesém is van nem tudom számít e valamit
2011. szept. 2. 16:29
 2/6 A kérdező kommentje:
fő problémám az hogy mindig fája a magömlés
2011. szept. 2. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez alatt az idő alatt már százszor mehettél orvoshoz.
2011. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a prosztata gyulladás (és az az egyetlen dolog amit tenyésztéssel igazoltak) nagyon rohadt dolog. Alegtöbbször 3-6 hónap antibiotikumos kezelés kell a teljes gyógyuláshoz. Ezalatt az antibiotikumokat is váltogatni szokták. De van akinek évek a gyógyulás.

Egy orvoshoz járj, de szépen 2hetente menj vissza hozzá, több tenyésztést is fognak ezidő alatt csinálni.

2011. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

félek hogy valami bele ment oda és folyamatosan be fogja gyullasztania prosztatámat és elrákosodik

de hiszem hogy meg gyógyulok meg az orvos azt beszélte hogy testi tünet nincs ez már pszihés és tény és való hogy napokat végig szorongok ha emberek közt vagyok

2011. szept. 2. 16:41
 6/6 anonim válasza:

Azonnal valamilyen alapos kivizsgálás.

Együtt érzek veled, nagyon rossz lehet. A legtöbb orvos kakál rá, hogy kinek mi a baja, ezért ajánlom inkább a kórházat. A fő, hogy vizsgálják meg jobban, és próbálják meg "eltüntetni a nem oda való baktériumot. Sok sikert, drukkolok neked.

Drogot meg soha ne használj!

2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!