Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FONTOS! Körülmetélt férfiak...

FONTOS! Körülmetélt férfiak válaszolnátok kérlek?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem a dologgal kapcsolatban.

Milyen okból tettétek meg?

Meddig tartotta műtét?

Mit éreztetek, fájt? (Tudom, hogy utána mindenképpen fáj)

JÓ, rossz élmények?

Kamillás borogatás?

Tudtatok e aludni a fájdalomtól?

Hol vagy kinél a legjobb megcsináltatni, ki a legjobb orvos e téren? Nem szeretném, hogy véletlenül is elszúrja valaki vagy hentesként kaszaboljon valaki és nyoma maradjon. Ha tudtok valakit vagy egy jó kórházat jó eredményekkel Pesten és környékén akkor várom a válaszokat. Köszönöm.



2013. jún. 4. 15:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Műtét közben fájt e vagy éreztetek valamit úgy értettem.
2013. jún. 4. 15:13
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

Hát, nekem csak "félig van körülmetélve", azaz nem rablóálarc van, hanem egy télisapka. Konkrétabban nem fogom leírni.

Fitymaszűkületem volt.

Engem altattak, mert a doki azt mondta, hogy nem egyszer előfordult már hogy az illető majd elájult az érzéstelenítőtől, de legtöbb esetben alig érezhető az egész. A biztonság kedvéért altattak.

Utána fáj, bár nem olyan vészes. Szóval ha csak ülsz, fekszel, stb nemigazán fogod érezni. Viszont a reggelek! Pokoliak! Magdi anyusra kell gondolni, a reggeli merevedést megelőzően felkeltem( valahogy ez néha összejött) de általába arra keltem hogy valami iszonyatosan szúr ott lent.. mert feszült a varrat. 13-ra emlékszem, felszívódó varratok voltak. Valamelyik kijött magától, volt 1-2 ami 2-3 nap alatt elpotyogott mert annyira feszült, akadt, amit nekem kellett kioperálnom, mert egyszerűen nem esett ki.

Rossz élmények: Az aggódás, hogy vajon jó e, ennek így kell e lennie.

Kamillás borogatás nálam inkább " pecázás " élt, mert hogy borogatni nem mertem az biztos, úgyhogy egy jó sorozatrész közben horgásztam a kamillateában, pár percig. Ha (sajnos) érted mire gondolok.

Elfogsz tudni aludni (fájdalomcsillapító lehet szükségeltetik) de az ébredés katasztrófa.

Miért csináltatod meg?

2013. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
62%

Milyen okból tettétek meg?

Fitymaszűkület.

Meddig tartotta műtét?

30 perc volt onnantól, hogy a műtős értem jött.

Mit éreztetek, fájt? (Tudom, hogy utána mindenképpen fáj)

Nekem nem. Csak ha a cérna beakadt az alsónadrágba.

JÓ, rossz élmények?

Nincs.

Kamillás borogatás?

Na az kelet, mert ha nem akkor a cérnák olyanok mint a sündisznó tüskéje.

Tudtatok e aludni a fájdalomtól?

Simán. Mivel nem fájt.

2013. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
60%

Milyen okból tettétek meg?


Elsősorban önként, esztétikai okokból, mert nekem jobban tetszik metélten. Másodsorban, volt egy nagyon minimális szűkület, ami elég volt ahhoz, hogy meg tudjam csináltatni TB alapon.


Meddig tartotta műtét?


Kb 40 percig.


Mit éreztetek, fájt?


Sokakkal ellentétben, nekem maga a műtét eléggé fájt, de amikor kértem plusz érzéstelenítőt, akkor jobb volt. A műtőből ahogy kitoltak, baromi erősen fájt, de 1 fájdalomcsillapító után már sokkal jobb volt. Mire hazaértem (kb másfél óra), már alig volt érezhető. Az első pár napban az éjszakai merevedés miatt felkeltem, de nem fájt, inkább kicsit feszült, és féltem hogy kireped.


JÓ, rossz élmények?


Rossz élmény maga a műtét volt, de mióta meggyógyult és újra tudom használni, nekem sokkal jobb az önkielégítés és a szex is.


Kamillás borogatás?


Amíg ki nem hulltak a varratok, napi 2x 5-10 percig.


Tudtatok e aludni a fájdalomtól?


Fentebb leírtam.



Ha kell még vmi infó, keress nyugodtan.

2013. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
72%

Milyen okból tettétek meg?


-Fitymaszűkület miatt


Meddig tartott a műtét?


-körülbelül fél-háromnegyed óra


Mit éreztetek, fájt?


-Csak az érzéstelenítő fájt nekem, más egyéb nem.


Rossz élménynél én is a reggeli merevedést tudom csak mondani. Első reggelem pokoli volt, életem legrosszabb merevedése. Mintha egy fogóval szorongatták volna. A legrusnyább képekre gondoltam amit csak kis fejem raktároz, de az is alig volt elég :DD.EGyetértek az elsővel, lerosszabb nekem is az volt, hogy "ez így jó?", "ennek így kell lennie?". Jó élmény az mindenképp, hogy már nincs fitymaszűkületem :DDD.


Kamillás borogatás


-Napi 3-4szer 5 percig csináltam.


Tudtatok e aludni a fájdalomtól?


-Én igen, és korán is keltem miatta.


Hogy hol csináltasd ,arról fogalmam sincs, nekem a kórházban csinálta rendes orvos, nagyon jófej volt.


Mielőtt belevetnéd magad, azt tudnod kell hogy a gyógyulás nem egyről megy a kettőre! Sok szerencsét! :)

2013. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy minimum olyan 4 hét, az optimális idő meg olyan 6 hét körül van. Attól tartok leginkább, hogy mintha alig hatna rám az érzéstelenítő, egy rutinműtétnél is amikor vágtak és összevarrtak éreztem ezt azt. A varrást szinte teljesen. A másik a vérem, alacsonyabb vérlemezkeszámmal vajon mekkora a kockázat? (nem szörnyen alacsony, de értéket nem mondhatok, mert nem tudok, csak azt tudom, hogy a doktor azt mondta, hogy kicsivel a normál érték alatt.) Amúgy szűkület és rövid fitymafék miatt kéne. 24 vagyok
2013. jún. 5. 02:17
 7/51 anonim ***** válasza:
65%
Ha szűkület és rövid fitymaféked van, akkor érdemes megcsináltatni, gondolom nem hiába tervezed. Menj el egy dokihoz, ha szégyenled a dolgot gondolj arra, hogy ez a dokinak teljes mértékben rutin, megszokott, engem is azzal nyugtatott az orvos, hogy a héten én vagyok a 3. aki ugyanezzel a problémával jött. Az ilyen biológiai jellegű dolgokat is mond el a dokinak, ha valami probléma lenne azt úgyis mondja. Első voltam
2013. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Na ja, de a legnagyobb félelmem az az, hogy esetleg becsúszik valami és elrontja vagy ronda heg marad utána, mert hallottam ilyen sztorit is és valljuk be Magyarországon az orvosi ellátás...nem a legjobb. Ezt mind persze saját tapasztalatra is alapozva mondom.
2013. jún. 5. 18:32
 9/51 anonim válasza:
60%

Szia!

Enyhe szűkület miatt csinálták meg, de hazudtak, te ne dőlj be: lehet teljes körülmetélést mellőzni és a fityma nagy részének megtartásával is lehet orvosolni!

A műtét nem volt fél óra, de altattak, így nem tudom pontosan.

Altatásban semmi nem fáj, inkább most fáj, amikor mereven használni akarnám, mert feszül a bőr. Hiába telt el több évtized a műtét óta. Nyilván újabb műtéttel lehet ezt orvosolni, vagy sehogy. ezért is mondom, hogy keress olyan módszert, ahol nem az egész fitymát vágnák.


Ja és SZTK-ba tényleg ne menj. Én is ott voltam. Perelnék most, a hazugságért és a rossz munkáért, utánajártam és NEM TUDOK. Bőr nem maradt, esélyem nem maradt. Minél kisebbet vágass minél jobb szakemberrel!

üdv

2013. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
71%

9/9es, meglepődtem azon, amit írtál.

Teljesen használhatatlan? Ha igen szerintem mindenféleképp próbáld meg újra, ha már így is rossz, végülis veszteni valód nincs sok.

2013. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!