Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet "serkenteni" az...

Hogyan lehet "serkenteni" az arcszőrzet növekedését?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és alig nő az arcszőröm, van akinek már ilyen korban szakálla van....

2013. jún. 9. 13:19
 1/6 Oversoul 1 válasza:
34%

"van akinek már ilyen korban szakálla van...."


kecske az :D

2013. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
komolyan mondom, 15 éves korában már rendes sűrű szakálla van egy csomó mindenkinek
2013. jún. 9. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
én ismerek olyat, akinek 14 éves korában rendesen borotválkozni kellett, mert akkora volt a szakálla...
2013. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szőrzetek növekedését a tesztoszteron hormon szabályozza .Ezt a hormont nagy részben a herék termelik,de a mellék vesék is besegitenek .Még nem vagy kellően fejlett ott...
2013. jún. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, ráadásul 20 éves vagyok.

Nagyon szeretnék szakállat növeszteni, de nem tudok, mert alig van valami ritka, és pihés "szőrzetem" a sok borotválkozás ellenére is...

Voltam hormonvizsgálaton, és kiderült, hogy alacsony a tesztoszteron-szintem. 7,82 a minimum 9,9 helyett (a max. 53). És még más hormonnál is van valami gond...

Az orvos meg nem "adott" hormonpótlást, hanem azt mondta, hogy majd ősszel újra menjek vérvételre, és egyéb vizsgálatokra, és utána ad talán majd. Nem értem, miért halogatja ennyire??? :( Pedig minden szükséges vizsgálatot végigcsináltam előtte.

Nagyon felidegesített...

Annyira bánt ez a dolog....

2013. jún. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

azért a hormonokkal óvatosan, mert ha kívülről viszed be sok ideig akkor a szervezeted leépíti azt ami eredetileg termelte volna (testépítőknél ezért gyakori a heresorvadás)


olvasd el őket (ha tudsz angolul) hátha segít:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 18. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!