Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? A barátom heréje...

Mi lehet ez? A barátom heréje és popsija közti területen talált egy mogyorónyi kemény dudort!

Figyelt kérdés
Nem sebes, nem gennyezik, csak kemény, és kb egy mogyoró méretű. Mi lehet ez? Milyen orvoshoz kell fordulni?
2013. jún. 12. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
urológus, ha ő nem ilyen téren észlel problémát,akkor talán bőrgyógyász...
2013. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ciszta lehet talán?
2013. jún. 12. 23:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ott olyan, hogy begyulladt valami és fájdalmas dudor keletkezett, de aztán elmúlt magától.
2013. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neki nem fáj, nyomásra sem érzékeny.
2013. jún. 12. 23:16
 5/8 anonim ***** válasza:

jobb azért ,ha elmentek dokihoz ezzel.

ciszta lehet, az meg úgy tudom fel is szívódhat magától...de inkább menjetek nézzetek utána.

2013. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Természetes, hogy elmegyünk dokihoz. Csak nagyon féltem őt, nehogy komoly baja legyen. :(
2013. jún. 12. 23:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy zsírgörcs lesz. Amit ki vágnak majd. Azért mondom mert azt mondod nem fáj neki.

Próbáld megszorítani neki, vagy kiemelni. Ha nem fáj és fehér tónusú akkor az lesz.

2013. jún. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mára kisebb lett, kb feleakkora, és nem is annyira kenmény. Vélemény? Akkor ezek szerint semmi komoly, és elkezdett felszívódni?
2013. jún. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!