Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Képes -e egy adott gyógyszer...

Képes -e egy adott gyógyszer kiírtani az emberből a spermákat?

Figyelt kérdés
Eléggé beparáztam, 3 hónapja vagyok beteg, szedem a gyógyszereket az urológiai problémámra, de ilyen még nem volt, nem volt spermám se önkielégítéskor, se nemi kapcsolat létesítése közben.

2013. jún. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha csak spermium nem lenne, attól még sperma lenne...

Egyébként meg el kell olvasni a betegtájékoztatót. Ha lehet, akkor minden bizonnyal le van benne írva...

Mégis mit szedsz?

2013. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem itt ms van hátérben dobj prvit kideritjük
2013. jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rantudil Retard 90 mg-ot, és Pollstimol-t, 100 db-osat, napi 3*2 utóbbi, előbbi napi 1. Idáig herefájdalmaim voltak, azokra kaptam antibiotikumokat jópár fajtát, de azokat már abba hagytam 2 hete, mert semmi javulást nem hoztak 3 hónap alatt
2013. jún. 21. 07:03
 4/8 A kérdező kommentje:
betegtájékoztatóban nem olvastam ilyenekről, közben felhívtam az orvosomat, azt mondta, hogy az egyik gyógyszer mellékhatásaként előfordulhat. De hát ez csak telefonon volt, látatlanban, emiatt is vagyok beparázva, mert az eredeti problémám amúgy is súlyosbodott közben...
2013. jún. 21. 07:05
 5/8 anonim ***** válasza:
te aztan belenyultál elég gyenge dokit fogtál ki akinek foglama sincs dolgokrol
2013. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

6 dokinál voltam, 1 nem vizsgált meg, csak távolról annyit mondott, hogy nincs semmi bajom, nincs herevisszerem. Utána magándoki, 3 alkalom, 3 féle antibiotikum 2-3 hetes szedésekkel (levoxa,doxycyclin,ciplox , mindegyik mellé cataflam V), nem használtak, közben egy másik magánrendelő, ott is elkérték a pénzt, de semmit nem mondtak, hogy mi a bajom. Ezek után két szakrendelés másik városban, most oda járok, normálisak, csak sajnos elég ritkán rendelnek. Közben még egy szakrendelésen voltam másik helyen is, ott meg lehülyéztek majdnem, meg azt mondta a doki, hogy örüljek hogy bizsereg,bár csak neki is bizseregne olyan korban.


persze emellett egyre inkább romlik az állapotom. (jobb oldali herebizsergésből -> herefájdalom, majd két oldali herefájdalom,gáttáji fájdalmak, alhasi fájdalmak, húgycső csípés,marás érzése)

2013. jún. 21. 15:08
 7/8 A kérdező kommentje:
jah és még annyit, hogy ahány dokinál voltam ,abból 1 azt mondta nincs semmi bajom, egy azt, hogy hülye vagyok (kb így, meg hogy nem kell sehova se mennem a problémámmal), 2 magándoki , előbbi antibiotikumokkal tömködött, másik csak megnézett, előbbi jobb oldali herevisszeret állapított meg, másik már mindkét oldalit...aki(k)hez most járok, ott nem állapítottak meg ilyet, de jobb oldalon én is érzem hogy van. Bár ez még nem jelneti hogy az alapproblémám forrása is
2013. jún. 21. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
üziben irj visza ha már válaszoltam te is vedd fáradtságot köszönöm
2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!