Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal oldali herevisszerem van....

Bal oldali herevisszerem van. Anyám azt akarja hogy a műtéttel várjunk, hátha a Forever Living Products termékeivel meggyógyulok. Vélemények?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, pár hónapja vettem észre a visszeret. Orvosnál voltunk, elmagyarázta hogy mi ez hogy ez, ha nem műtik sorvadás, oké ezt értjük. Azt is mondta hogy nem javasolja hogy várjunk.


Anyám (anyámmal élek) nemrég belépett ebbe a Forever-be és azt akarja hogy próbáljuk ki a termékeket, hátha használnak. Ezzel nekem 3 nagy gondom van:


- az idő. pár hónapja még nem éreztem hogy ott van, és mire a termék "talán" hat az min. 3 hónap, a herém meg lassan de sorvad.

- a tanácsadó. Látom rajta hogy okos, meggyőzően tud beszélni egészség és gyógyszerek terén, de semmilyen orvosi végzettségi nincs, így nem tudhatom hogy tényleg ért hozzá vagy csak úgy tesz

- ha nem vállalom a műtétet és a termék használna, akkor a jövőben honnan fogom tudni hogy mi a helyzet a visszérrel.


Állítólag felfedezték hogy az omega3 és az omega tizennemtudom mennyi összehúzza a visszeret. Ez igaz?


A konkrét kérdésem hogy mi a véleményetek? Érdemes kockáztatni azt a 3 hónapot hátha használ? Azért a műtét is komoly dolog, oké hogy rutin műtét, de... Vélemények?


Köszönöm, üdv


2013. jún. 21. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon nem érdemes kockáztatni.az orvos nem viccböl mondja azt,amit.ez egy viszér.drámaian mondva a "herédbe kerülhet"...úgy hogy szerintem már holnap menj el orvoshoz.

Anyádra" (anyukád) meg hát bocs hogy ezt mondom, de a hülyeségeit nagy ívben kerüld el.Forever living. meg a büdös nagy l.fasz az. ez nem játék..megnézném hogy számolna el al elkiismeretével, és te a józan eszeddel,ha 3 hónap mulva a szer semmit nem csinál, a viszér meg súlyosabb lesz.. orvost. még mostanába.

2013. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Sztem menj el orvoshoz, ha nem akarod a mumifikálódott herédet megnézni. Ezekre a homeopátiás szarokra semmi garancia nincs, ha nem jön össze akkor meg még azt is bemagyarázzák neked, hogy nem a termékben hanem benned volt a hiba.
2013. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagy fiaim vannak,de tuti nem beszélném rá semmi olyasmire amit orvos nem mond.

Műttesd meg! Valóban nem viccből mondta az orvos.

2013. jún. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


Amikor meghallottam hogy 3 hónap, akkor nekem is nyilvánvalóvá vált hogy műtét, de még kíváncsi voltam pár véleményre. Köszönöm mégegyszer, üdv

2013. jún. 21. 12:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindhárom válaszolónak igaza .Ezen csak a műtést segithet .

Most még csak nem is a here van műtve,hanem annak vénája.

Abban vannak az elakadások.Amig fiatalkorú vagy ,altatásban csinálják,utána helyi érzéstelenítés van .

Nem a zacsin van a kis metszés ,hanem a hasfalon .

2 nap kórház,illetve 1 éjszaka .

2013. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, üdv
2013. jún. 22. 11:05
 7/14 anonim válasza:
38%

Nem tudom milyen szerencsétlen amatőr csapat találta meg anyukádat, de az FLP-nek van egy rakat orvosa akik ráadásul ingyen a rendelkezésünkre állnak.

Nekik kellene először a leletet megmutatni és nem valami önjelölt okoskodó tanácsadóval beszélni (jajj de utálom az ilyet). Ha az FLP orvosa sem lát más megoldást, akkor nem fogja a termékeket javasolni csak a műtétet. Ők sem hülyék.


Nálam az első, hogy elküldöm a leletet és kikérem a véleményét a megfelelő FLP-s szakorvosnak. De ilyet, hogy orvos nélkül elhalasztani a műtétet és a termékekre bízni a dolgot, ez idiótaság és felelőtlenség.


Sajnos anyukádat valami amatőr találta meg. Keress egy FLP-s újságot gondolom van otthon, abban van 5-6 orvosnak is a telefonszáma, legalább velük beszéljen az anyukád mielőtt valami kontárra bízná az egészségedet.

Nekik talán hisz és belátja, hogy szükséges lehet a műtét.


Ha nincs újság, akkor le is tudod tölteni. [link]

2013. jún. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
59%
Az ilyen "tanácsadó" (én nem nevezném annak), nem segíteni akar csak pénzt keresni. Ha valóban segíteni akana, akkor azonnal az orvosi konzultációt javasolta volna. Ezek a kontárok, sajnos minden szakmának meg vannak az ilyen feketebárányai.
2013. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer allergiás rohamot kaptam (még a gimnáziumban) és az osztályfőnök Aloe lével akarta kezelni(valami First volt asszem). A táskámban volt szerencsére pár ampulla Tonogen, ill. Calcimusc. Az egyik osztálytársamnak elmondtam előre, hogy mi a teendő, és annyit csinált, hogy felszívta a gyógyszereket fecskendőbe (kb pár másodperc volt) és a kezembe adta. Én meg be a combomba a G18-as tűvel. Hát nem volt valami kellemes. A G18-as tű 1,5 mm vastag.


Ezt csak azért meséltem el, hogy ne nagyon hagyatkozz az aloe vera termékekre, és az olyan dolgokra, amik nem orvosilag igazoltak. Persze egy egyszerű megfázás esetén nekem a hársfatea alap. Nem kell azonnal gyógyszerhez nyúlni, csak akkor, amikor már tényleg gáz. Bár ezt sok más orvos másként gondolja.


Menj el az orvoshoz mihamarabb! Az anyukád meg nem ismeri a herevisszér tágulat kórtanát!

2013. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Kedves utolsó, gondolom csak tájékozatlan vagy. A termékekből korábban volt több is aminek a hatása igazolt volt. A jogalkotóknak köszönhetően jelenleg csak egy van.

Ami pedig a hatásosságot illeti, a termékekben lévő hatóanyagoknak a hatékonysága már rég igazolt. Ezen nincs mit bizonyítani.

Abban teljesen igazad van, hogy egy allergiás rohamot nem Firsttel kell "kezelni", viszont megelőzni vagy az esélyét csökkenteni lehet a termékekkel.

Nekem nagy mértékben csökkentek az allergiás tüneteim, amióta használom ezeket a termékeket.


A kérdező anyja pedig butaságot csinál. Én is azt javaslom, hogy keressetek fel egy flps orvost, neki hinni fog, hogy szükséges a műtét, ha tényleg az.

2013. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!