Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal oldali herevisszerem van....

Bal oldali herevisszerem van. Anyám azt akarja hogy a műtéttel várjunk, hátha a Forever Living Products termékeivel meggyógyulok. Vélemények?

Figyelt kérdés

17/f vagyok, pár hónapja vettem észre a visszeret. Orvosnál voltunk, elmagyarázta hogy mi ez hogy ez, ha nem műtik sorvadás, oké ezt értjük. Azt is mondta hogy nem javasolja hogy várjunk.


Anyám (anyámmal élek) nemrég belépett ebbe a Forever-be és azt akarja hogy próbáljuk ki a termékeket, hátha használnak. Ezzel nekem 3 nagy gondom van:


- az idő. pár hónapja még nem éreztem hogy ott van, és mire a termék "talán" hat az min. 3 hónap, a herém meg lassan de sorvad.

- a tanácsadó. Látom rajta hogy okos, meggyőzően tud beszélni egészség és gyógyszerek terén, de semmilyen orvosi végzettségi nincs, így nem tudhatom hogy tényleg ért hozzá vagy csak úgy tesz

- ha nem vállalom a műtétet és a termék használna, akkor a jövőben honnan fogom tudni hogy mi a helyzet a visszérrel.


Állítólag felfedezték hogy az omega3 és az omega tizennemtudom mennyi összehúzza a visszeret. Ez igaz?


A konkrét kérdésem hogy mi a véleményetek? Érdemes kockáztatni azt a 3 hónapot hátha használ? Azért a műtét is komoly dolog, oké hogy rutin műtét, de... Vélemények?


Köszönöm, üdv


2013. jún. 21. 12:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezek a Foreveres cuccok a visszeret húzzák össze (ha egyáltalán hat) pedig nem azzal van a baj. A visszér rácsatlakozik a főérre vagy verőérre, nemtom melyik, és ott az egyik billentyű nem helyesen funkcionál, ezért a heréktől visszaadó ér túl nagy nyomás alá kerül, és ez okozza a tágulatot. A gond nem az érrel van hanem a billentyűvel.


Nagyon köszönöm a válaszokat, üdv

2013. jún. 22. 20:37
 12/14 anonim ***** válasza:

Oké, hogy igazolt a hatása, de megfelelő koncentrációban hogy fogod bejuttatni? Ha megiszod, és olyan erős az érösszehúzó hatása, hogy egy visszeret is képes összehúzni, akkor a halál fia vagy. Kétlem, hogy erősebb hatása lenne.


Egy allergiás rohamot nem Aloeveraval kell kezelni, hanem jó hatásfokú gyógyszerekkel. Szerintem ha az anyukád kórházba kerülne (kedves kötekedő), akkor nem spriccelgetni fogod a fejét, hogy múljon el az erős fejfájása.


Egyszer amúgy a szemembe is csöppentett egy csepp First oldatot. Nem láttam percekig semmit sem...

2013. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ismét az információhiány beszél belőled. Képzeld én naponta 2x cseppentek activatort a szemembe kb 5 éve és még mindig látok. Igaz, hogy kb fél percig nagyon csíp.

Nem kell addig eljutni, hogy kórházba kerüljön az ember. Ha meg már kórház a párom anyja főnővérként ott dolgozik és ott is van egy orvos az oszrályon aki ezeket a termékeket javasolja a betegeknek a felépüléshez és a megelőzéshez. Bizonyára ő is hülye hozzá és te jobban tudod, hogy ezek nem jók semmire sem vagy, hogy mire jók.


Mondom: információhiány!

2013. jún. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egy allergiás rohamot nem Aloeveraval kell kezelni, hanem jó hatásfokú gyógyszerekkel."

Eleve nem kell eljutni a rohamig, hogyha meg lehet előzni, de legalábbis jelentős mértékben lehet csökkenteni a rohamok számát.

2013. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!