Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hónaljszőrzet okozza a...

A hónaljszőrzet okozza a hónaljszagot?

Figyelt kérdés
Zuhanyzás után is büdös a hónaljam. Azt mondták borotváljam le a szőrt és akkor elmúlik. De én valahogy nem akarom leborotválni.
2013. jún. 21. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Én borotválom a hónaljamat és mégis megmarad.. Szerintem a verejtékmirigyből kiszabaduló izzadság a tettes! :D
2013. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

A szőrzet soha nem okoz ilyet,sem itt ,sem máshol .

Az izzadás mirigyek terméke az igen .Ezt meg nagyon befolyásolja a szervezet működése,az anyagcsere .

Használj olyan kozmetikumot ami ezt elnyomja ,közönbösiti .

2013. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Használok deó-t, csak zavar, hogy miért nem vagyok alapon jó szagú :)
2013. jún. 21. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Használj sima szappant tusfürdő helyett, az alaposabban tisztít.
2013. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A testnek,testnedveknek szaga van. Szőrrel és szőr nélkül is. De ha túl "büdös" az izzadság,különböző betegségek tünete is lehet.

drimmun.com/noi-dolgok/az-izzadas-okai.html‎

2013. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem túl büdös, csak simán büdös. Tehát kellemetlen.
2013. jún. 21. 16:24
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a hónaljamat borotválom, vagy ha a csajomnak szado-mazo kedve van, akkor legyantázza :D A részletekbe nem negyek bele. (szerencsére nem terjedt át ez a szokása másra :D)


Milyen deót használsz? Én az old-spice termékeket szeretem. Sokáig is bírják, kellemes illatúak, és néhány kivételével nem hagynak fehér nyomot. Javaslom a "HAWKRIDGE" elnevezésűt is. Két kék sólyom "öleli" a kis táblát, amire ez van írva.

Ez a favorit. Hány éves vagy?


17F

2013. jún. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én már öreg vagyok hozzád képest. A Fa sport deó-t szoktam használni. 45/f
2013. jún. 22. 07:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak hogy pontosak legyünk..... NEM a verejtékmirigy terméke okozza a szagot....


A verejtékbe kerülnek lebontó baktériumok, amelyek anyagcsréjének végterméke az ami büdös. Az izzadságszagot pedig a vajsav (butánsav) (CH3-CH2-CH2-COOH) okozza


Olyan dezodor kell ami NEM IZZADÁSGÁTLÓ, hanem vmilyen módon a bontó baktériumok lebontó folyamatait állítja le


Hajrá :P

2013. jún. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak,h EGÉSZEN pontosak legyünk,a verejtéknek is van szaga.

De az kevésbé büdös,mint ha baktériumok szaporodnak el benne.

2013. jún. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!