Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vajon gynaecomastia?

Ez vajon gynaecomastia?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már pár éve megnőtt a mellbimbóm. a duzzanatok alatt 1-1 kemény csomó található, de ezen kívül semmilyen más tünet nincs (pl. fájdalom). A bal oldali kicsit nagyobb. Sokat olvastam utána a neten hogy mi lehet ez és a gynaecomastia nevű betegséget mondták sokan, viszont abban nem vagyok biztos hogy a gynaecomastia kemény csomóval jár-e, továbbá amint láttam képeken, a leggyakrabban túlsúlyos embereknél fordul elő, ezzel ellentétben én sovány vagyok. Orvosnál is voltunk, elvégeztük a megfelelő vizsgálatokat de tulajdonképppen semmi nem változott, mármint arra gondolok hogy nem lesz műtét hogy eltávolítsák, nem adtak semmilyen gyógyszert, csak azt mondták majd eltűnik, (de egy kemény csomo hogy tud felszívódni?) és attól félek egészen 18éves koromig magamon kell hordani ezt a kellemetlen ''dolgot''(ugyanis akkortól lehet esztétikai okokra hivatkozva eltávolíttatni.)

2013. jún. 21. 19:45
 1/1 A kérdező kommentje:
u.i.: Azért aggódom hogy 18 éves koromig sem szívódik fel, mert addig szeretnék barátnőzni és ez így elég kellemetlen lenne.
2013. jún. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!