Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here visszér tágulatom van...

Here visszér tágulatom van mindenféleképen szükséges a műtét?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet a doki azt mondta hogy műteni kell mert nem lehet majd gyerekem. 26 éves vagyok kb 16-17 éves korom óta van.


Kérdezem tőletek hogy mindenféle képen muszáj e műteni vagy sem? Tehát a kérdés az hogy meg halok e vagy nem?


Nekem gyerek nem kell a párommal 4 éve vagyunk együtt gyerek neki sem kell utazunk ő is külföldet járja én Nemzetközi Autóbuszvezető vagyok van amikor 3 hónapot itthon sem vagyok.


Tehát valami infot kérek légyszi mert ha csak ennyi hogy nem lehet gyerekem az nem érdekel köszönöm előre is!


2013. jún. 21. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezt az orvostól is meg lehetett volna kérdezni
2013. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%
Szia.Rövid leszek és tömör.11 évet dolgoztam műtőben,többek közt igen nagyon fontos,és ha érdekel ha nem,tényleg befolyásolja mind a nemző mind pedig a merevedésedet,a jövőben... Ja és ha hasznos volt kattolj kérlek,mert sokat elfeledik.
2013. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem kell gyerek,de nem sok idő kell hozzá hogy heréd se legyen .Tudod egyátalán milyen betegség ez .Alig van bent véráramlás ,elfog sorvadni .Kevésbé érdekli a dokit akarsz e gyereket ,vagy sem .Az a te dolgod,a gyógyitás lesz az övé .Gondolkodj már !
2013. jún. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Okozhat még fájdalmat, az egyik vagy mindkét here méretbeli csökkenését, vagy egyszerűen megnőhet akkorára a visszér, hogy nagyobb lesz, mint maguk a herék. Ilyen esetekben én megműttetném, illetve meg is tettem, mert komoly fájdalmam volt. Ha nem lett volna súlyos, akkor szerintem én sem műttetem, esetleg csak krémmel próbáltam volna kordában tartani. Nekem sajnos kiújult amúgy, pedig másfél éve műtöttek, most megint akkora mint volt... Nem fogom magam évente műttetni (doki szerint visszajönne akkor is), úgyhogy egyelőre elvagyok vele. Fő problémának a nemzőképtelenséget hozta fel nekem is az orvos, mert az ér ugye melegíti a heréket. De hát én meg 19 évesen végképp nem tervezek még gyereket. :)

Szerintem mindenféleképpen figyelj rá, ha elváltozásokat észlelsz, vagy fájdalmat, akkor ne halogasd azért, ki tudja miket képes még okozni közvetetten.

2013. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszi a válaszokat ment a jel mindenkinek! :)


Egyébként meg ez olyan dolog hogy egyszer van egyszer nincs tehát néha nem is lehet érezni semmit néha meg egy kis nyomás szerű akármi de ez 16-17 évesen kezdődött..


Ezért nem érdem hogy most ebből lehet halál is stb.. mert ha tényleg csak a gyerek miatt van szó akkor az ugysem lesz olyan a munkánk hogy nincs időnk és járjuk a világot valahogy ilyen fanatikus világjárók vagyunk ezt szeretjük ennek élünk :-))))


Köszi mindent! :-)

2013. jún. 22. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!