Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herevisszér műtét helyi...

A herevisszér műtét helyi érzéstelenítésben mennyire lesz gáz?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyi érzéstelenítés? Az én férjemnek epidurálisat adtak. A baj az volt, hogy nem kelhetett fel és már nagyon fájt neki a műtét környék leszámítva mindenhol. Illetve nem nagyon tudott pisilni, már majdnem megkatéterezték, amikor sírva kipréselt magából valamit. Szűkület vagy tágulat? A férjemnek az utóbbi volt.
2013. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tágulat. Nekem azt mondták, 20 perc, és egyáltalán nem fog fájni, olyan lesz, mint a fogorvosnál.
2013. jún. 25. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A doki dönti el,a beavatkozás függvénye ez.Felnőtt korban

helyi érzéstelenités is lehet.Fiatal koruaknál altatásban történik .

2013. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, az én férjemnek be is kellett feküdnie. Szegény nem nagyon tudott volna hazajönni. Emelni nem szabad, ez biztos. Mi kb. két hétig kötözgettük, és a felszívódós cérna se szívódott fel. Van egy kb. 4 cm-es piros, elég vastag heg a bal oldalán. Nem tudom, hogy milyen csodadokid van, sajnálom, hogy mi nem hozzá mentünk. :)
2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!