Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az lenne a problémám, hogy a...

Az lenne a problémám, hogy a bal herém néha mintha előrébb csúszna, mint a jobb, de persze néha a jobb is ezt csinálja (úgy tudom, hogy ez normális). Szerintetek mi a gond? Többi lent!

Figyelt kérdés
Általában a bal puhább meg kisebb mint a jobb, de amikor előrébb megy akkor kemény lesz és kb. ugyanakkora(az biztos, hogy nem lesz nagyobb). Ez pár napja jelentkezett, lehet köze ahhoz, hogy növök? Vagy ez valami probléma? 14 éves vagyok és pár hete volt egy szúrós fájdalom a heréimben(főleg a balban), amiről kiderült, hogy csak azért van mert hormonálisan fejlődök. Szerintetek ez miért van?

2013. jún. 28. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális minden.Nem egyformák ,nem is egyformán

helyezkednek el .De nagyobb lesz mind a kettő.Növésben vannak azok is,néha talán ezért érzel kis fájdalmat is .

2013. jún. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, gondoltam, hogy valami ilyesmi van, és igen néha picit fájnak is, de nem erős a fájdalom :D
2013. jún. 28. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:
mi az hogy előrébb csúszik?
2013. jún. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!