Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljesen elvagyok keseredve....

Teljesen elvagyok keseredve. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemreg oldottam meg egy nagyon zavaro problemat: leszedettem a rovid fitymafekemet. De merev allapotban, lehuzva azt vettem eszre, hogy meg mindig feszul... kiderult, hogy a fityma a makkom korul feszul, mintha "kicsi lenne ra" . Felhuzott allapotban nem tudom elerni igy azt az igazi, kemeny merevseget. A rohadt elet essen bele, akkor ezt is meg kell csinaltatni, hogy tudjak rendesen nemi eletet elni ?! Soha nem tudok majd szexelni ezzel az elcseszett falosszal ?! Mit javasoltok, vagy tanacsoltok, csak mondjatok valamit, ossze vagyok torve :( koszonom hogy vegigolvastad ezt a maszlagot.

2013. júl. 3. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg egy dokival.
2013. júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mielott azt tennem... nincsenek hazi praktikat fityma nyujtasara vagy valami ? Nem akarok tobb mutetet :(
2013. júl. 3. 23:33
 3/8 anonim válasza:
100%
Szerintem butasag amit csinalsz. Ha nagyon szeretned a nemi eletet akkor mutetet is bevallalnal nemde? Szoval go doki es hatasosabb egy szakember velemenye mint a hazikezelesed ami bevalik vagy nem. Es fordulhat rosszabbra is szoval menj dokihoz sztem.
2013. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy körül kell metélmi, de konzultálj szakemberrel.
2013. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Igen, a fitymát az esetek túlnyomó részében lehet nyújtani, és ilyen kis szűkületnél tök felesleges megműttetni
2013. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tévedés, a fitymát nem lehet nyújtani. A fitymaszűkületnek egyetlen megoldása van a körülmetélés. Nem kell ettől idegenkedni, meg fogod szokni, a barátnőd majd büszke lesz rá, mert női szemmel sokkal, de sokkal kívánatosabb és egészségesebb, mint az "ormányos"!


Légy férfi!

2013. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Igazán abbahagyhatnád már a saját perverziód terjesztését, kedves lányom...
2013. júl. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán azért nem sikerült megoldanod, mert nem jó helye(ke)n tájékozódtál a fékműtéted előtt a probléma megoldását illetően. Az orvosok a rövid fitymaféket a fitymaszűkülettel egy kalap alá veszik pedig a kettő nem egyforma, teljesen feleslegesen műttetted meg a falloszodat! (Látod, a sietség...)


Elsőnek nem szabad urológushoz menni, oda már csak akkor szabad menni, ha már pontos elképzelésed van a problémádat illetően! Ebben vannak olyan segítők, akik a segítségedre lehetnek, én is igénybevettem egy ilyennek a segítségét és egyszusszal minden problémámat megoldattam vele, miután nem találtam olyan orvost, aki az elképzeléseimnek megfelelően kezelte volna a problémámat! Az is fontos ugyanis, hogy az orvos ne nyűgként hanem kihívásként kezeljen, és ilyen dokit elég nehéz találni! De egyébként egy jó intim piercer is meg tudja ezeket csinálni ha megkéred rá, ráadásul szépen, ahogy azt nekem is tette egy ilyen aki segítő az ilyen témában! (Nem, ez nem vicc!)

2018. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!