Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymafék a férfiak szüzessége?

A fitymafék a férfiak szüzessége?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és amikor áll a péniszem, nem tudom teljesen visszahúzni rajta a fitymát, hogy a makom ne húzza magával, és ha jól tudom mikor megvan az első szeretkezése egy férfinak és egy nőnek, akkor ez elszakad, és utána viszaforr, de akkor már nem lesz olyan feszes.

Tehát ha esetleg elvágnám késsel még a szüzességem elvesztése előtt az baj lenne, esetleg megállna a növekedése a péniszemnek, vagy várjam ki a sorom?


2013. júl. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
15 évesen lehetne már agyad.
2013. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
15 évesen ne a figymáddal foglalkozzál!
2013. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Te ezt a dolgot nagyon rosszul tudod.Eszedbe ne jusson ez a baromság egy pillanatig sem. A vérzést nem tudnád elállitani ,azonnal kórházba vinnének .

A szűzesség elvesztése ezzel nem áll kapcsolatban .

Ha rövid a féked ,majd az orvos elvágja akkor .

Igyekezz meglépni,fiatal korú vagy ,teljesen másként bánnak veled,mint egy nagykorú

val már .

2013. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az szomorú hogy nem először olvasom ezen az oldalon ezt a fertelmes ökörséget....
2013. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó, hogy 15 évesen se voltam már ilyen hülye.
2013. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"15 éves vagyok, és amikor áll a péniszem, nem tudom teljesen visszahúzni rajta a fitymát"


- ez fitymaszűkület. Menj el Urológia szakrendelésre, nem kell beutaló.


"hogy a makom ne húzza magával"


- rövid fitymafék. A leggyakrabban a fitymaszűkülettel társul Egy menetben meg lehet oldani (körülmetélés)


"és ha jól tudom mikor megvan az első szeretkezése egy férfinak és egy nőnek, akkor ez elszakad, és utána viszaforr, de akkor már nem lesz olyan feszes."


- így van, ha szűk a féked, akkor szeretkezés közben könnyel elszakadhat, de olyan vérzésed lesz, hogy a kórházban fogtok kikötni. Ezért kell még előtte megoldani.


"Tehát ha esetleg elvágnám késsel még a szüzességem elvesztése előtt az baj lenne"


- eszedbe ne jusson, nem tudnád elállítani a vérzést


Egyébként a fitymafék szakadása egyrészt a rövid fék miatt következik be, de volt olyan barátnőm, akinek legalább 3 vagy 4 pasijának az aktus közben szakad el, szóval nem csak a fiúkon múlott!

2013. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs hogy nem túl értelmes kérdést írtam ki, de azt amikor visszahúzom a bőrt rajta, akkor úgy értettem a fitymát hogy a fék nem engedi tovább, nincs fityma szűkületem, azt tudom milyen -_- .Utolsó válaszoló volt eddig a legértelmesebb :)
2013. júl. 17. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!