Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van tudok...

Fitymaszűkületem van tudok emiatt szexelni?

Figyelt kérdés
sziasztok 14 éves vagyok és nyugalmi állapotban hátra tudom húzni a fitymám a makkomról de merev helyzetben nem teljesen nem szeretném hogy emiatt körülmetéljenek vagy megműtsenek és a szüleimnek is elég kínos lenne elmondani. Van még pár évem a szeretkezésig. Addig ki tudnám tágítani valahogy??

2013. júl. 8. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát nagyon fog fájni szex közben és szét is szakadhat,ami rosszabb.Menny csináltasd meg,nekem 16 évesen csinálták meg amikor szerelmes lettem,de bánom,hogy nem hamarabb mentem.Egy csomó kellemetlenségtől megkiméltem volna magam.Ja és rengeteg tizenéves volt amikor én is mentem,szoval nem volt olyan ciki,min t ahogy gondoltam,és nem is fájt maga a mütét,csak utánna 2 napig volt kellemetlen.
2013. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 es a te eseted is más lehetett,mint ezé a fiúé.Aztán senki sem világositott fel ,hogy vannak ennek hátrányai is .A természet semmi olyat nem rakott az emberre,ami felesleges lenn .Más dolog,hogy ha gond van ,valami megoldással ki lehet váltani .De szeritem nem ez az elsődleges cél,más megoldásokkal is próbálkozni kell. Ő koránt sem abban kategóriában van,amin csak a metélés

segithet.Egy metélt sem él meg akkorra szexuláis élmények,

mint a fitymával rendelkezők .Ez orvosilag bízonyított .

Metélésnél pontosan azokat az érző idegeket lehet elvesziteni,melyek a legnagyobb élmény biztositanák .

A fityma bőrébe l legalább 60 % a tűnik el.Ehhez jön a makkon lévő pontosan 50 érző idegvégződés .A makk érzéketlenné válik,orvosi megfogalmazással elkérgesül .

Amit előnyére felhoznak,pár perccel a leirtak miatt kitolódik a sex hossza .Ez igazából csak a nőknek hasznos .Mint ahogy az életben más területén is így van,mindenki menti a bőrét,ameddig csak lehet .

2013. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért gondolkozzunk már kicsit. Oké, ne műtesse meg, mert nem fogja annyira élvezni. De ember, szerinted szűkülettel mennyire élvezi az ember? Hát semennyire, sőt.
2013. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok!!Maradt a figymám csak felszabaditották a letapadt bőrt és tágitották egy picit!!!
2013. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!