Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten metélnek, pár kérdés?

Jövőhéten metélnek, pár kérdés?

Figyelt kérdés

Eléggé nagyfokú volt a szűkület lankadt állapotban is is nagyon nehézkesen bírom felhúzni ezért mentem el az orvoshoz végre már és jövőhétre van kiírva a műtétem. A műtéttel magától nem parázok egyáltalán az utána lévő dolgoktól félek 1 kicsit. Agusztusba megyünk majd több helyre is (haverokkal is , rokonsággal is) és az lenne a kérdésem hogy addigra már tudnám "használni"? VAgyis olyan két három hét alatt begyógyul? Az érzékenységtől félek 1 picit. És itthon ha hazajövök a kórházból mit kell majd csináljak vele? És a varratok magától kiesnek majd?


Előre is köszi mindenkinek aki válaszol!

19/F



2013. júl. 10. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
37%

Hali!


Én a műtét után kb. 3,5 hét után már tudtam normálisan használni, persze még kicsit óvatosan. Akkor még azért látszik rajta, hogy frissen műtött, de fokozatosan jobb lesz már.

Ha a kórházból hazamentél, minden nap akár 2-3 alkalommal kamillateába áztasd 5-10 percre, ez fertőtlenít, és segíti a gyógyulást. Ha a varratok kiestek, érdemes neogranormonnal kenni kb. 1 hétig, ez segít a hámosításban. Nálam az érzékenység nem állt fent, mivel a műtét előtt már 3 éve hátrahúzva hordtam, és csak véglegesítettem az állapotot. Nem volt szűkületem, esztétikai okokból csináltattam meg. Ha van vmi kérdésed, írj nyugodtan!


Üdv!

2013. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!