Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van és...

Habzsbzsb kérdése:

Fitymaszűkületem van és teljesen körül metélnek de nőni fog még?

Figyelt kérdés
nőni fog még?

#fitymaszűkület #nőni fog még
2013. febr. 20. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
nem
2013. febr. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha 17 alatt lehetsz akkor még nőhet.

Ki tud erre tippelni kor megírása nélkül .

2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%

Miért lesz teljes körülmetélés? Szerintem meg lehet azt oldani máshogy is, ha valamennyire azért mozog a bőr rajta, nem?

A körülmetélt péniszek - bár csak 3-4 milliméterrel - valóban kisebbek a nem körülmetélt péniszeknél, egy kutatás egyszer rámutatott erre, de nem emiatt problémás ez, hanem ezernyi más dolog miatt, ami előjöhet utána.

Ezért kell a lehető legtöbb bőrt meghagyni, ami nem szűk, hogy minél természetesebb, több védelem legyen a makknak, nem viccből van ott az előbőr. Részleges metélést kérdeztétek az orvostól, bemetszést, plasztikát? Fiatal korban a lehetőségek sokkal nagyobbak

2013. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
nem lesz vele gond. én már nagyon régóta hátrahúzva tartom a fitymám, és így jobb :D
2013. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a teljes körülmetélést nem kéne...!


Vannak egyéb módszerek is, nézz utána. Bemetszés, plasztikák, részleges metélés, stb.


Nekem rengeteg gondom van a körülmetélés miatt, szerintem ne tedd ki magad ezeknek!

2013. febr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Attól még, mert fitymaszűkületed van, nem biztos hogy teljesen körül kell(ene) metélni. Számos más megoldással is lehet kísérletezni, hogy meg lehessen oldani azt. Azonban életkort nem írsz, reagálni nem reagálsz, azt sem írod mikor műte(né)nek, így hogy segítséünk neked kérdező!? :O


A kérdésed meg azért hülyeség, mert a pénisz fejlődését a fitymaszűkület nem fogja vissza, hiszen ez genetikától függ, azonban az életkor megadása, valamint némi pontosítás nélkül képtelenség megválaszolni a kérdésed végét!?

2013. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

A fitymaszűkület megoldása műtéti, mégpedig a fityma (teljes) eltávolítása.

Valóban, ha szűk a fitymád, akkor elszorítja a makkot. Ha majd kikerül a szorításból, akkor valószínű, hogy fog majd növekedni. A körülmetélt férfiaknak sokkal "prominensebb" makkuk van.


Ha tudsz németül (csak azért ezt küldöm, mert nem akarok magyar magánrendelőt "reklámozni") akkor itt megnézheted:


[link]

2013. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg bajom volt a teljes lecsonkolás miatt, ezért vigyázz, hogy kire hallgatsz.


Senki nem fog felelősséget vállalni azért, amiket itt tanácsol, hogy vágass le mindent....


Most milliókat adnék, ha megmaradt volna akár egy centivel több előbőr.... egész más lenne most :(

2013. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

> A fitymaszűkület megoldása műtéti, mégpedig a fityma (teljes) eltávolítása.


Pedig nem.

2013. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!