Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Wc-zés közben nem zavar ha (. )?

Wc-zés közben nem zavar ha (. )?

Figyelt kérdés

Nagy WC-zésnél ha félig, vagy teljesen feláll a péniszem akkor hozzáér az ülőkéhez, pedig csak 12 centis.

Titeket nem zavar ez? Mit csináltok hogy ezt elkerülsétek?

Főkleg akkor ha negyobb a péniszetek.



2013. júl. 10. 10:44
 1/3 anonim válasza:

Hát ne gondolj olyasmire közben amitől feláll. Ez a legegyszerűbb. De van 2 technikám is az egyik, hogy direkben olyasmire gondolok hogy álljon mint a cövek és egy darab papírt ráteszek az ülőkére és arra a farkam. A procedúra során már elkezd lankadni :D

A másik hogy ha valamiért rámjönne mégiscsak a merevedés akkor arra gondolok hogy pisilésnél az ülőkére is fröccsenhet a lé és amikor a wc-t lehúzod aprócska baktériumok szállnak minden felé így oda is ahol hozzáérne az "öcskös" is és a tény maga, hogy épp közeledik valami undorító felé máris lelohasztja a virgoncságot :D

2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a papírosat próbáltam, fel is szoktam állítani ha olyanom va n ill. előrehajolok, csak gondoltam van valami jobb módszer is rá.
2013. júl. 10. 11:21
 3/3 anonim válasza:
én a kzemmel visszanyomom és nem gondolok izgató dolgokra
2013. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!