Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastia. Jó úton haladok?...

Gynecomastia. Jó úton haladok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Régen kövér voltam ezért le akartam fogyni, sikerült is (azért van még mit leadnom). De a mellemen még mindig maradt zsír, ezért elkezdtem mellre edzeni. Az lenne a kérdésem hogy: régebben lógó hájas volt, most inkább ilyen "hegyes" és ilyen feszesebb, akkor ez jó? és mennyi idő alatt tűnik el hogyha 1 hónapja kezdtem az edzést? Nyár végére szeretném le edzeni.. lehetséhes?

(14/f)



2013. júl. 10. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, még csak most kezdesz majd fejlődni. Ez azért van, mert a tesztoszteron szinted nem állt be, illetve kevesebb termelődik, mint ösztrogén. Ha nyár végére akarsz eredményt, ahhoz szigorú diéta, illetve sok-sok edzés lenne szükséges. Tűzz ki valami távolabbi célt, fiatal vagy.

Hogy mondjak egy példát: Én 19 vagyok, és még mindig nagyobbak a mellbimbóim az átlagnál, jelen esetben ilyenek, mint a kép bal oldalán a srácnak. ( [link]

De ez már nem olyan zavaró, szóval hajrá a fogyással, csak rajtad múlik! ;)

Nem vagy egyedül, nyugi... :)

2013. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lett jó a link, rákattintás után töröld ki a végéről a zárójelet, és mutatni fogja a képet!
2013. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Engem inkább a mellem mérete zavar, nem a mellbimbóm. :(

Azt ugye le tudom tornázni valami szebbé?

2013. júl. 10. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
1: szerintem az pont szexi...:)
2013. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!