Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fiamnak már többször húzták...

A fiamnak már többször húzták fel a fitymáját de ha nem én mosom meg neki visszatapad. de az ellenőrzést nem engedi mit tegyek? tanácsot várok nem leszurást!

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 20:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
12- éves a fiam egyedül nevelem
2013. júl. 15. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit talán elkéstél a dologgal, de akkor is meg kell tenned. Vagy rábírni, hogy maga tegye meg. Ha nem csinálja, műtik. Ez legyen az érv...
2013. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

minek ilyesteni szegény srácot 1éven beklül belép pubertásba és hasznalja beszéljen vele akkor férfi hidd el többet ér sokkal mitn tt kérdezni

férfitől más lesz neki hallani meg am is abban korban van már mikor nem nővel kell ezt beszélni

2013. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Ah, rád emlékszem, kedves Kérdező... Ezek szerint picit javult a helyzet, de nem teljesen.


Hát a gyerekkel nem lehet megértetni, hogy mossa meg rendesen és húzza vissza minden nap? Valamivel csak meg lehet győzni.


Akár azzal is, hogy ha nem csinálja, megint mentek a dokihoz és megint kellemetlen lesz / fájni fog... Csak van annyi esze, hogy akkor inkább foglalkozzon magával rendesen.

2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
EZ nem egyszerü mondom neki de szégyenli előttem. Nekem is kellemetlen de kell.
2013. júl. 17. 20:18
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy nem nézel oda, vagy becsukos a szemedet. Talán segít. Mindenesetre meg kell gyózzed, hogy veled jobban jár, mint az orvossal, mert te türelmesen, óvatosan csinálod. A doki meg nem ér rá...

Azért bízom benne, hogy sok fiatal anyuka olvassa a gyk-t és rájönnek, hogy ezt nekik is ellenőrizniük kell, a kisfiukon, még 2 éves kor körül. Nem tudom, de anyám elmondása szerint abban az időban minden gyerekorvos elvégezte ezt az ellenőrzést. Csodálom, hogy a fiadat 12 éves koráig nem is vizsgálták meg e téren?

2013. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

Nézd most írtad hogy neki kellemetlen előtted megmosnia,értem is,hisz már kamaszodik,tehát egészséges szintű szégyenérzete,szeméremérzete már van.Akkor mond meg neki nézd előttem is zavarba vagy,de ha nem mosod meg rendesen és rendszeresen mehetünk orvoshoz veled,és ott meg egy idegen ember van,sokszor több női alkalmazottal akár,gondolj bele én egyedül vagyok így is ciki,akkor milyen érzés lesz ha több ember előtt kell hogy megvizsgálják mert most elhanyagoltad.Már nem kisgyerek vagy hanem kamasz és a kamaszok meg tudják mosni maguknak,még az ovisok is,mit szólnának mások ha megtudnák hogy te ilyen nagy vagy és nem vagy képes megmosni.Érvelj valamivel.Értesd meg vele hogy ez komoly és fontos,mert műtét is lehet a vége és sok-sok kellemetlen és ciki vizsgálat egyik sem kellemes.Most megelőzheti,de neki kellene döntenie,ne óvisként viselkedjen hanem nagyfiúként.


Nem feltétlenül kell hogy amikor megmossa te azt megnézed,végig nézed,mert az ebben a korban már nagyon ciki.De fordíts hátat nekik vagy valami,de mossa meg ez a lényeg.Valami megoldást találj nem kisgyerek már,és magyarázd el neki hogyan is kell rendesen,alaposan megmosni a péniszét.

2013. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!