Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Holnap metélnek körül teljesen...

Holnap metélnek körül teljesen, valami jó tanács?

Figyelt kérdés

Mármint akinek már csinálták műtét után a kamillázáson kívül még mi segíthet? Nagyon rossz lesz az első héten? Mire figyeljek oda? És kb mennyi idő mire elmúlik az érzékenység, erre nincs valami "cucc" hogy gyorsabban megszokja? Mennyi idő után lehet sportolni, és sexelni?

Előre is nagyon köszi a válaszokat! :)



2013. júl. 17. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Engem ugyan nem metéltek,de azért tudom a frissen műtött seb ki van téve fertőzés veszélynek .Ne legyél lusta naponta 2-3 alkalommal is lefertőtleníteni .Ez a seb gógyulását segiti elő .Ha elbirod viselni az alsó gatyát,pár napig akár 2 x is váltsál .Ezzel megelőzöd a vissza fertőzést .Ha a kötés a sebbe ragad kammillában áztasd ki.A nagy érzékenység 3-4 hét alatt mulik,és arra lesz aránylag gyógyult is .A teljes érzékenység elmulásához hónapokra lesz szükség .A nagy gondot majd az éjszakai merevedések okozzák .Húzódnak a varratok .

Sexel a teljes gyógyulás után próbálkozzál .A masztival is lesz egy kis gond,de egy jó hét után óvatosan bepróbálkozhatsz .

Előre is jobbulást kívánok ! :-)

2013. júl. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Kamillás áztatás akár napi többször, és ha a varratok elkezdtek kihullani, akkor neogranormon kenőcs. Ez segíti a gyógyulást. Ha a makkod nagyon érzékeny lesz, bekenheted ezt is a krémmel, de lehet kiszárad és lehámlik. Amúgy nálam az éjszakai merevedés nem volt vészes, nem fájt, csak feszített, 2 nap után már nem is keltem fel rá.

Kellemes gyógyulást! :)

2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a kamillás áztatást hogy kell elképzelni? Nekem két hét múlva esedékes a dolog, és mindenhol ezt olvasom, de nem tudom hogy kéne csinálni.
2013. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

@ #3-as

_ Úgy, hogy főzöl forró vízben kamillát, majd amint kihűlt, (vagy kihűtötted langyosra a hűtőszekrényben,) kimersz belőle egy bögrébe, és belelógatod a brét, sztem ez tök egyértelmű.


'

@ Kérdező

_ Nem tudom a korodat és nem ismerem a problémád részleteit, ahogy azt sem, h. ez a te döntésed volt, vagy más döntött így a helyedben, netán kényszerű döntés volt, mindenesetre sok sikert holnapra!

Soha nem késő ugyan meggondolni magad, vagy változtatni a részleteken, de egyik barátomnak abszolút fitymaszűkülete volt, azonban a dokija csak a kupakvéget metszette le, a makk felét továbbra is fedi bőr! De tudok olyanról is, aki a műtőasztalról, érzéstelenítés beadása után gondolta meg magát, és állt fel az asztalról, miután az orvosa még éppen az uccsó pillanatban közölte vele, hogy változott a terv.


Ha úgy érzed, ezt szeretnéd, legyen! Ha nem feltétlenül szükséges, akkor viszont mindent meg le7 bexélni a dokival, akár egy RKM-et is (Részleges KM). Olyan orvossal SOHA ne műttess, akivel nem le7 bexélni, aki nem a te érdekeidet nézi, csak az ő akaratát sulykolja, próbálja ráderöltetni! (Ez a jótanács már sokakat mentett meg kontároktól.)


Oxycort spray (VK!)/Tetran kenőcs (vn) v. körömvirág krém, kitömött sztreccsgatya legyen készhenlétben, szükséged le7 rá! :-o


Sok sikert!


'

Üdv: EE

2013. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvolt... a műtét az maga a pokol volt, rettentően rossz volt. Még1szer nem szeretnék ilyet átélni. Miután kiment az érzéstelenítő kicsit elkezdett fájni még most is fáj de nem vészes ki lehet bírni. Szedtem be most fájdalomcsillapítót remélem még ennél is kevésbé lesz rossz. Este megyek házibuliba tehát remélem :D Holnap még vissza kell mennem majd , várom a javulást! A piilés viszont eléggé kellemetlen még most
2013. júl. 18. 14:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah amugy EE veled beszélgettem még régen skypon , köszi azt a kis "felvilágosítást". Nem bírtám már megköszönni mert letiltottál vagy nem tudom.
2013. júl. 18. 14:06
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Hali ismét!


Részemről nincs mit, bár sajnálom, hogy idáig fajult a szűkületed, s vszleg nem tudtunk 1üttműködni. Azokat nem tiltom ill. törlöm le, akiken látatják s éreztetik velem, hogy érdeklik a megoldás, akik hallgatnak rám, akikkel meg tudjuk Rteni 1mást, s csapatban 1ütt tudunk dolgozni. Sokan azonban lelécelnek egy/néhány beszélgetés után, azt' ált. a műtét után jelentkeznek ismét, hogy megcsináltatták, ez+az kőne, vagy baj van.


Nem tudom, veled miért szakadt meg a kommunikáció, ezt talán >>priviben tixtáz6juk, ha glod. Ok nélkül, csak úgy nem léptetek le senkit sem SkyPE-ról, meg sehonnan. :-o


Üdv: EE

2013. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Felejtsd el azt a házibulit nagyon gyorsan, én örültem hogy suliba tudtam menni, pedig engem csak fitymaplasztikáztak...
2013. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elmaradt végül :)


Ma már nincs rajta a kötés , így délután fele már nem is zavar annyira most lesz az első kamillás aztatás. A menés még kicsit lassúcska :) de majd javul :D a wc zést nem szeretem igazából , megvolt szokva hogy mindig kicsavarom a répát most meg... :D

2013. júl. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!