Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A comb belső felén a herék...

A comb belső felén a herék mellett pirosas bőrkiszáradás jelent meg, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl kidörzsölted. De érdemes megmutatni andrológusnak vagy urológusnak.
2009. okt. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nyilván kidörzsölted valamivel
2009. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ott van már vagy 1-1,5 hónapja, tartok tőle, hogy másról lehet szó. :S
2009. okt. 22. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl szűk alsókat hordasz? s esetleg "befülled"? Vagy nem váltottál kb. ezzel egyidőben tusfürdőt/szappant? Lehet, h ott érzékenyebb a bőröd, s ettől is lehet. De ha nyugatlanít, inkább menj el dokihoz! Egyelőre sztem egy bőrgyógyász is elég lenne.
2009. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek volt hasonló.A bőrgyógyászhoz ment,és ő mondta,hogy valószínű bepállott,sokat volt melegen,és nem nagyon mozgott.Ülő munkát végez.Felírt valami krémet,de sajna nem emlékszem a nevére,pedig elmúlt tőle.
2009. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valőszinűleg gmba okozta bőrelváltozás.
2009. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, elég sokat ülök egy helyben, és szűk alsónadrágot hordok valószínűleg ez lehet a gond. Bőrgombám még sosem volt, továbbmegyek : nem volt még egyáltalán semmilyen bőrbetegségem . Valószínüleg nem vagyok fogékony az ilyen dolgokra. Megpróbálom először hidratáló krémekkel, hátha segítenek, aztán ha nem akkor doki.. Köszönöm a segítséget!
2009. okt. 22. 16:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Kend be alsollal vagy neogranormonnal. A hidratáló az nem gyógyít.
2009. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is előfordul néha hogy megjelenik. Vagy hintőport ajánlok, vagy nekem az is bejött hogy éjszakára nem volt rajtam alsó és így kicsit szellőztem :)
2009. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
fürödj
2009. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!