Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 eves srac vagyok es nem...

17 eves srac vagyok es nem tudom mitol de piros "potyok" jelentek meg a peniszemen. Mitol, vagy esetleg mi lehet ez, urologus?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 00:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Hi. Ilyen nekem is volt már, egyszer teljesen magától jött ki. Kicsit érzékeny is volt. Elmentem urulógushoz, ő továbbított a bőrgyógyászhoz, szóval te is ott próbálkozz rögtön. Végül kiderült, hogy valami enyhe gombafertőzés. Adott egy dermyc nevű kapszulát meg valami krémet. 1 hét alatt rendbejött.
2008. jún. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De ennek semmi köze a szerelem, szex-hez, ettől függetlenül, sok minden lehet! Ha lánnyal voltál együtt, sztem tőle is elkaphattál vmit..
2008. jún. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem lehet urologus, az urologus tobbnyire egy ember.

Amugy talan haziorvosnal kezd, o tudja, hova kuldjon tovabb:)

2008. jún. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem tutira gombád van nézesd meg és vidd a barátnödet is a nögyogyászhoz mert mindkettötöket ki kell kezelni.
2008. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%

az én baàtomnak is voltak ilyen pöttyök a péniszén...

kérdezd meg a baràtnöd(ha van),hogy felfàzott e mostanàban,mert a felfàzàsnàl nagyobb az esély kisebb fertözésekre is,vagy nem volt e egy enyhe gombàs fertözése(nem minden gombàs fertözést szex utjàn terjed),lehet az attol is ha strandon voltatok vagy szaunàban,tora jàrtok fürödni...ha ez történt elég ha bemész a patikàba és elmondod hogy mi a szitu és adjanak rà krémet,de a legbitibb akkor is a doktor!jobbulàst!

2008. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyógyszer átmeneti mellékhatása (pl. Semicillin antibiotikum) vagy gombás fertőzés is, bár utóbbi inkább fehér pontokban nyilvánul meg.
2008. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet egy ritka allergia, gomba, vagy nemibetegség, szerintem célozd meg a bőrgyógyázt s ne feledd: "A Pöttyös az igazi!"
2008. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, valószínűleg ez urulógus
2016. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!