Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál elfogadott dolog a...

Férfiaknál elfogadott dolog a szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Bár nem esztétikai okokból kérdezem, de érdekelne a hatása is. És, hogy más férfiak hogy vannak vele.


Nem vagyok olyan nagyon szőrös. Most kezd megdúsulni a szőr a mellkasomon meg a lábamon meg intim helyen. És azt vettem észre, hogy a szőr zavaró és kényelmetlen. Például melegben vagy edzés közben. Ahogy izzadok a szőrömön át úgy kellemetlen.


Lehetséges olyan, hogy a szőrzet miatt kevésbé tudja a szervezetem leadni a hőt?


Érdekelne, hogy más férfiak hogy vannak ezzel és ki hol szőrtelenít, ha teszi.


Nem divatból érdekel és tudom, hogy a férfiaknak gáz a szőrtelenítés. Inkább tartok tőle, hogy mások mit gondolnának, esetleg megszólnának érte. Nem esztétikailag merült fel bennem, csak szimplán elgondolkodtam hogy érezném jobban magam.


2013. júl. 29. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Az nem igaz hogy 40-60 éve az volt a trend hogy egy férfi ne törödjön a külsejével és csak az arcát és a szőrzetét borotválja le!Aki tiszálkodik,tiszán öltözködik,hajat vágat,az igen is törödik normális mértékig magával már bocs!


De most sem csupaszít mindenki agyba-főbe.


Ez a kijelentés nem igaz,az hogy valaki nem csupaszítja le magát,mint egy nő,az nem jelenti hogy nem ápolná a külsejét,akkor is voltak különböző fizurák,amíg valaki kordába tartja a szőrzetét és itt nem a teljes csupaszításra gondolok,hanem hogy fazonra vágja,de megmarad férfias külejűnek és tisztálkodik,felöltözik rendesen addig egyáltalán nem igaz hogy nem törödne a külsejével.


Korábban is mentek fodrászhoz,levágák a szakállukat,bajuszukat,tisztálkodtak,felöltöztek tiszán,rendesen.Tehát nem igaz hogy nem törödtek a külsejükkel!!!!Ez igen eltúlzott kijelentés volt.


Az sem teljesen igaz hogy annyira nagy divat lenne a teljes csupaszítás,mert valóban ha elmész közös zuhanyzókba és nem a 25 éves korosztály lenne ott nem fogsz csupasz pénisz felvonulást látni hidd csak el.


Ha megnézel most is egy akciófilmet én még csupasz hónajat sem látok sokszor,és néha igen fiatal srácok is szerepelnek filmekbe ott sem tök csupasz srácok futkosnak vagy ha mutatnak egészségügyi magazinok kis filmjeit,amit most nézek,tv doki,oda is bementek a tini fiúk a strandról és kitakarták hogy ne lásd kinnt mit vizsgálnak,de homályos kép volt,na ott sem csupasz pélók villogtak.


Szerintem van egy mérték amíg még nem túlozza el egy férfi a borotválkozást,de ha már annyira csupaszít mint egy nő és már olyan helyekre is jár,szoli,manikür,pedikür az már valóban nem túl férfias dolog.De ő tudja.


Azért szólják le amúgy az ilyen férfiakat,mert külsőben sokszor már nem férfira hasonlítanak.NÉha piperköcök már.De ez sem mindenkire igaz,de vannak ezek a már nagyon belőtt hajú srácok,lány színekbe pompáznak persze hogy zavaróak néha.Azért a férfi maradjon meg férfinak,ha szeret is szőrteleníteni próbáljon meg egyensúlyozni és akkor legalább ne feszítsen rózsaszínbe ha már tök csupasz,mert az már túl sok és túl feltűnő inpulzus és az más szúrja a szemet.

2013. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az nem igaz hogy a nők undorodnának a szőrős test látványától,vagy ha kis fanszőr van,sok a tök csupasz férfitestet nem tarja szépnek,nem tartja férfiasnak,egy 12 éves sem csupasz már.Ezt elhiheted.


A nők olyanok hogy lehet meg sérteni sem akarnak senkit hogy beszóljanak hogy kicsim már túlzás hogy olyan csupasz vagy mint egy nő.Szerintem a legtöbb nő,és nem 22 évesekről beszélek,mert igen van pasija,de sokszor anyuka döncölgeti még otthon,ezt is hidd el.(Sok 18-25 éves diákunk volt,anyuci főzőtt,vasalt rájuk,a nagy felnőttekre)hanem idősebbekre,nőkre,fiatal anyákra akár nem hinném hogy azt várnák olyan csupasz legyen a pasijuk mint ők maguk.

2013. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy ferde hajlamú ha szőrtelenítesz gyantázd le a mellkasod nekem a barátnőm gyantázta le és kész meg hónaljamat lábamat is és akkor mi van nekem így tetszik a farkamnál meg borotválom ott már nem vállaltam a gyantát ennyi. Ferde hajlamú lennék miatta?? Szerintem egyáltalán nem ja és nem vagyok páva kisgyerek. Nekem jutott ez eszembe, hogy leakarom gyantázni :)Jöhetnek az oltások nem érdekel ez az én véleményem csak leírtam. :) Csináld azt amit jónak látsz ennyi. Pacsi
2013. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ja és még ha gyantázod akkor megkopik a szőr és nem fog annyira ki szőrösödni 2x3 meg kell szenvedni de ez van. :) uccsó voltam!
2013. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 34 éves srác vagyok és 12 évesen kezdtem szőrteleníteni magam. Kezdtem a lábaimmal, annyira utálom a szőrt, nem bírom elviselni magamon. A suliban cikiztek miatta, de ezen kívül semmiféle megkülönböztetésben nem volt részem. 16 éves koromtól szőrtelenítem magam a teljes testemet a lábam kisujjatol a fejem búbjáig, a szemöldököm viszont nem szedem. A fejemet hetente 2X borotválom, nem mondanám magam nőies kinézetűnek. A karokat. A lábaimat, a teljes intim területét meg minden 3. Héten gyantázom magamnak otthon, igy nem kell vagyonokat költeni a testem szőrtelenítésére. Ja és hetero vagyok, eddig az összes barátnőmnek tetszett a dolog. Annyi hogy az uszodában ahova járok mindenki rendesen végignéz amikor zuhanyzom, de nem érdekel.
2015. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nem elfogadható egy férfinak a szőrtelenítés mert az meleges.
2021. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Saját döntés. Akinek nem tetszik, ott az ajtó.
2021. nov. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!