Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok hogy is van ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy is van ez a szőrtelenítés dolog a fiúknál?

Figyelt kérdés

Ti melyiket preferáljátok jobban:

1. Van egy teljesen meztelencsiga sz%pott gombóc gyerek , szőr az csak mutatóba van rajta, és ahol van azt is hajnak hívják(igazi alfahím)


2. Vagy egy olyan , akin van mindenütt egy mondjuk közepes mennyiség.


Esetleg valami alternatíva?


2010. jan. 4. 20:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Arany középút: hónalját és odalent borotválja de máshol ne!az olyan b.zis...
2010. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én is hónaljamat, meg odalent(bár it nem teljesen csupaszra azért) szoktam borotválni
2010. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy férfi lehet szőrős!Nem szeretem ha borotválja magát, odalenn levágni ollóval, annak sem kell teljesen csupasznak lennie.
2010. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem meg sehol se borotvája, max. a hónalját ha nagyon zavarja. Attól meg nincs számomra gusztustalanabb, mint egy teljesen csupaszra borotvált "férfi"test. Brrr!

28/L

2010. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
én sehol nem várom el a szőrtelenítést egy pasin, és inkább legyen szőrös mint egy majom, mint egy csupasz csiga:S szerintem az hihetetlen gusztustalan
2010. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%

Hónaljat mindenképp,és lent is,arcát is.

Azért mert.Undorító a szőrös hónalj,főleg ha gyúr és van egy nagyon szép karja,és mellé szőrös hónalj.neee:S

Lent meg mert nem akarok szopás után szőrszálakat kiszedegetni a számból.:S

Arcát meg azért mert nemakarok se szakállas se bajszos palival járni:S

Ha én borotválom magam lent,a lábam(a combom is) és a hónaljam is,akkor annyi amennyit fent írtam szerintem elvárható egy pasitól is.

Máshol nem feltétlen kell,a többi az ő döntése.:)

2010. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
én tettem fel nemrég egy ilyen kérdést. én szőrteleníteni fogom magam mindenhol (sport miatt), lesz*rom hogy mit gondolnak a lányok. aki a külső alapján ítél az járjon a szőrös füves filozófus hosszúhajú matematikusokkal. vannak a lányoknál fontosabb dolgok is az életben!
2010. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért azt kihagytam, hogy az arc az alap.
2010. jan. 4. 20:35
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
sehol se borotváljon, mert visszataszító. nekem. csak az arcát, a szakállért nem rajongok. se a hónalját se egyéb helyeken. annyira szopott gombóc, olyan természetellenes és olyan ostoba. szerintem ez tök nem alfa hímes. az alfahím az férfi. szerintem az agyon szőrtelenített pasik piperkőcök. 19/L
2010. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
20:35: ezek után nem csodálkoznék ha apakomplexusod is lenne...
2010. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!