Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 leszek februárban, a...

Son kérdése:

16 leszek februárban, a péniszem kicsi?

Figyelt kérdés
Annyira nem is zavarna, de több gyerekről is tudom, akik nálam fiatalabbak több évvel, és nekik már megvastagodott, megnőtt.. Attól hogy korán kezdtem maszturbálni, késleltetheti? Magömlésem se volt, gondolom észrevenném ha lenne. 15 centi körül van izgalmi állapotban.
2013. júl. 29. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
a gyakori maszturbálás visszafordítja a folyamatot és ez csak akkor áll meg ha a mérete akkora lesz mint a születésed idejében.
2013. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az teljesen átlagos hossz, meg amúgy is le kell szarni, ezért nem fog egy csaj sem rinyálni (ha meg mégis, akkor meg gonosz). Nagy farokkal is lehet bénázni, a tied meg azért nem bébirépa. :D 16 évesen már jönnie kéne a cuccnak, a recskázás ezt nem befolyásolja, legalábbis nekem ilyen gondom nem volt. :D
2013. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvass már és művelődj légyszi a méreteket illetően!

Szerinted hol kicsi egy 15 centis far.k???

Tök átlagos, teljes mértékben ki lehet elégíteni vele egy nőt.

És az, hogy másoknak nagyobb...Kit érdekel? Ha te együtt leszel egy csajjal, akkor őt nem az fogja érdekelni, hogy 3 haverodnak 20 centis, hanem hogy te azzal amid van, azzal mit csinálsz. És ha jól csinálod, akkor veled marad, ha nem, akkor lehet 25 centis is, akkor is röpülni fogsz...Ennyi.

25N

2013. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1es a válaszodat jobb lett volna magadnak megtartani .

A méreted meg jó .

2013. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Aprilisban leszek 16, es nekem is 15 cm. Tobb velem egykoru fiunak is ekkora.
2013. júl. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne zavarjon, ez teljesen normális méret.

Az, hogy mióta és mennyit maszturbálsz, egyáltalán nem befolyásolja ezt.

Akkor is teljesen nyugodt lehetsz, ha már egyáltalán nem fog nőni a péniszed (nekem is megállt kb. olyan 15-16 évesen), de akár arra is van esélyed, hogy nagyobb is lehet egy kicsit. De a méret miatt aggódnod semmiképpen sem kell. :)

Gondolom az éjszakai magömlésre gondolsz. Semmi gond, nekem sem volt soha, legalábbis nem vettem észre. Ha rendszeresen maszturbálsz, vagy élsz nemi életet (nem tudom, ez rád már vonatkozik-e, bár valószínűsítem, hogy ebben a korban azért még nem :)), akkor szinte biztos, hogy nem lesz éjszakai magömlésed. De ez is eléggé egyénfüggő.

Szóval minden rendben van veled. :)

2013. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!