Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet ez? Merevedési...

Mitől lehet ez? Merevedési problémák? Mi a megoldás? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy olyan helyzet, hogyha maszturbálok normálisan megy minden, semmi gond nincs. A barátnőm már 2x "kicsapta" nekem akkor sem volt semmi gond. Igazából még szűz vagyok, a mai napon szerettük volna az elsőt, rendesen fel is állt, épp húztam fel az óvszert, erre pedig rögtön lelankadt. Mitől lehet ez? Próbáltam magamnak gyorsan felállítani, de nem igazán ment végül a barátnőmnek sikerült, csak közben leesett az óvszer, erre megint felhúztam és megint lelankadt. Utána pedig mikor rajta volt már egyszerűen nem tudtam felállítani.. Mitől lehet ez? Nem volt orgazmusom sem, csak 2 nappal ezelőtt. Máskor tök normálisan működök, nem is paráztam túl a dolgot és szerintem túl lazára sem vettem.. Elég kínos volt szerintem így is, jó talán elsőre még nem, de ha másodjára sem sikerül megoldanom az viszont már tényleg gond lesz.. Mi lehet a gond kérlek segítsetek! 15/F!
2013. aug. 2. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg az a gond, hogy félig-meddig ittas voltam? Nem részeg csak spicces.
2013. aug. 2. 23:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne úgy veszítsd már el a szüzességed hogy ittas állapotban vagy....az olyan izé :S

Amúgy nem gáz, szerintem sok fiúval megtörténik, lehet ideges voltál, vagy mert "részeg".

2013. aug. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, részeg nem voltam olyan sokat nem ittam, azért tudtam reálisan gondolkozni. Jó akkor legközelebb hanyagolom az alkoholt, de ha anélkül sem fog menni? (Bocsi a sok kérdésért, csak eléggé aggódom, nem akarom, hogy még egyszer előforduljon ez.)
2013. aug. 3. 00:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Esetleg gyakorold párszor a fel-lehúzást, és mellőzd a masztizást 1-2 hétig. Vagy úgy egyáltalán... ;-)


Biztosan ideges vagy, de nem baj, a barátnőd biztosan megvár.

2013. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!