Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan aki szeretné...

Van itt olyan aki szeretné műttetni a gynecomastia-ját?

Figyelt kérdés

Én szeretném megműttetni magam, de fura elmenni dokihoz egyedül.

Arra gondoltam, hogy ha valaki más is ilyen cipőben jár akkor együtt talán nem olyan... (nem érezném különcnek magam)



2013. aug. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos szerintem megértő lesz, mert ez elég komoly pszichológiai gondokat okozhat.
2013. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia utánanéztem ennek a betegségnek, mert eddig még nem hallottam róla, találtam itt gyakorin is róla kérdést, belinkelem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ne érezd magad különcnek, látod mások is vannak így, menj el az orvoshoz, nem fog kinevetni, az a dolga, hogy segítsen az embereken..minden jót(:

2013. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hali! Nekem is van. Igazából Én nem műttetem meg. Hogyha kellő mértékben lediétázom akkor alig látszik, csak ha dagadt vagyok zavaró. Az pedig mindenhol fel van tüntetve, hogy simán visszajöhet az orvosi beavatkozás után. Nekem ennyit nem ér egy több hónapos szopás ami egy operáció után/előtt van. Persze lelkileg nem egyszerű túltenni magad rajta, de ha csak ennyi a szépséghiba (nálam főleg ennyi) akkor szerintem szard le. 27F
2014. júl. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én láttam párat műtét után is, de csúnya lehet ha olyan orvost fogsz ki.

én a helyedben a hormonális eredetét próbálnám helyrerakni.

de persze nem tudom milyen súlyos a helyzet, igazából te érzed mennyire őrjít meg a külsőd.

2015. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!