Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlthéten buliból hazajövet...

Múlthéten buliból hazajövet részegen lefeküdtem a város egyik hajléktalan nőjével kb 35 éves (nem rossz), de olyan, hogy 1 fröccsért bárki megrakhatja, én is megtettem ezt (hozzáteszem nagyon oda voltam) Mi ez?

Figyelt kérdés
Azóta az eset óta a nemi szervemen vöröses hólyagok és fehér kis pattanás félék vannak körülötte és nagyon égető érzés kínos,amikor pisilek.Nem beszélve arról,hogy úgy tud viszketni sokszor,mint még sohasem.Mi tévő legyek?

2013. aug. 11. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél el amilyen hamar csak tudsz orvoshoz. Nagyon fontos ne hagyd i akkor sem ha esetleg nem éreznéd ezeket a tüneteket! És legközelebb kerüld az ilyen nőket ja és az alkoholt is, vagy vigyél magaddal egy normális barátot aki ügyel majd arra hogy ilyen többé elő se fordulhasson!:)
2013. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez tripper...nem viccelek, mert az!


Irány bőr és nemibeteg gondozó, ott pedig kifognak kérdezni.

2013. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Ha ennyi eszed van,gratulálok!Aki hülye,haljon meg!
2013. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Reméllem tanultál az esetböl,amugy ténleg tripper irány a doki
2013. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Valami hir a tünetekről/betegségről?

Vagy Troll vagy?

2013. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
koton??????????????hülye
2013. szept. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mi lett veled???
2013. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!