Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borzalmasan félek.24 éves...

Borzalmasan félek.24 éves vagyok, és 16 évesen volt valami hólyag gyulladás féleségem. Azóta sem jött teljesen rendbe, pszichológus kezel, mert nem merem magam rávenni hogy megnézzem a nemi szervem AZÓTA. Borzalmas dolgokat olvastam, a hólyag rákról?

Figyelt kérdés

a vérből az jött ki akkor, hogy be van gyulladva. akkor kaptam rá gyógyszer és úgy ahogy megjavult, de a herém és a péniszemet összekötő bőrnél valamiért érzékeny, valahogy duzzanat marad, nem merem se megnézni, se megfogni, se a vizeletemet megnézni, se semmit csinálni rohadtul félek mert lehet már végstádiumú hólyag rákom lehet? lehet akkor megfogok halni. borzalmasan félek. nemrég volt egy epehólyag műtétem, laparoszkóppal, akkor nézték a vérképemet, ultrahang is volt, nem láttak semmit, de ez nem jelenti hogy nincs valami hatalmas baj. direkt vesefunkciót is kellett nézni amikor szalmonellát kaptam, és jó volt... viszont amikor pisilek sokszor csíp, nagyon kevésszer nem. fitymaszűkületem is van, letapadással. ha úszom az jót tesz ennek a dolognak, de a herémnél érzem h érzékeny, és eszméletlenül félek.


KÖNYÖRGÖM VALAKI SEGÍTSEN. kérlek. valaki beszéljen velem, mert nagyon nem tudom mi lenne a legjobb, lehet h felvágom az ereim, nem akarok rákos lenni, inkább meghalok máshogy.


2013. aug. 17. 20:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Most attól, hogy volt egy gyulladásod, miért lennél rákos?

A hólyagrák amúgy sem 24 éves fiatalokra jellemző, hanem 60 vagy idősebb papikra.

Mi lenne, ha fognád magad, és elmennél egy orvoshoz?

2013. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jaj, szegényem, ne ess kétségbe!

Ha keveset iszol, attól is csíphet a vizelet.

A fitymaszűkülettel pedig el kellene menned urológushoz, mert az biztos idővel fájni fog.

Ne, képzelj bele dolgokat!

Azon legyél hogy minél hamarabb túl legyél rajta.

Szedsz valami gyógyszert, vagy homeopátiás cuccot?

2013. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
elakarok, de nagyon félek h kiderül h halálos beteg vagyok, és csak pár évem van hátra. nagyon félek ettől, borzalmasan félek. és tipikus tüneteim vannak pl mikor önkielégítést végeztem akkor volt hogy sokáig húztam, mert jóérzés, pl órákig, és egyszerűen nehezen jött sperma pl, és fájt az oldalam. lehet prosztata rákom van? lehet már áttétem is van? borzalmasan félek, és félek szembenézni ezzel. a pszichológusom sem tud mit csinálni, és tiszta hülye.... kezdő, az egyetemet most csinálja mert még nem doktor. de nekem ez jutott... egész életemben szenvedni fogok, és nem akarok meghalni 24 évesen, de ha meghalok akkor sem egy rohadt rák fog elvinni, inkább magam teszem meg.
2013. aug. 17. 20:35
 4/15 anonim válasza:
80%
Na ez mar kamuszagu
2013. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

erős savlekötőket szedek, mert a savam a sok idegességtől szétmarja a gyomromat. az epegörcseimet is ez okozta valószinűleg, a sok idegesség, mert kövek nem, csak homoko volt benne, és az sem olyan ami olyan gyomorgörcsöt okozhatott volna, amik még az epehólyagom nélkül is fenn állnak.


68% osnak üzenem, ha azt hiszed kamu, akkor írj pm et, felveszlek skype ra, és beszélhetünk hangban, és elmondom hogy nem kamu. és ez bárkire áll, ha valaki kamunak hiszi a dolgot. sajnos ez komoly:(

2013. aug. 17. 20:42
 6/15 anonim válasza:
Okes, de ha jarsz orvoshoz meg mindefele gyogyszert szedsz miert nem kered meg, hogy vizsgaljak meg a holyagodat?
2013. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tudom :S nagyon félek ettől valamiért, borzalmasan, hogy lekell vágni a farkam, meg a herém, meg a prosztatám meg lehet meghalok, rákos vagyok, lekell vágni valamimet... vagy meghalok rákban:S
2013. aug. 17. 20:51
 8/15 anonim válasza:
Hat...nem tudom, ez mennyire segit neked, de en inkabb attol felek hogy egy szerettem, csaladtagom betegszik meg rakban. Egy kicsit onzes azon parazni, hogy milyen betegsegeid lehetnek. Plusz ha allandoan ezen agyalsz lehet tenyleg lesz valami bajod. Meg aztan a rak neha gyogyithato, szerinted ha egy rakos beteg olvassa amit irtal, hogy inkabb felvagod az ereidet, mintsem beteg legyel, hogy esik neki?
2013. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem akarok bántani senkit. nagyon fontosak nekem a családtagjaim is, hidd el, ölni tudnék értük!
2013. aug. 17. 21:03
 10/15 anonim válasza:
Na latod, valoszinuleg rosszul esik nekik, hogy te sokat aggodsz az egeszseged miatt. Erre gondolj, es vizsgaltasd meg a holyagod. Azzal, hogy parazol, senkinek sem teszel jot. Ha valoban segiteni akarsz magadon es a csaladodon, mar be is programalod magad egy vizsgalatra.
2013. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!