Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Borzalmasan félek.24 éves...

Borzalmasan félek.24 éves vagyok, és 16 évesen volt valami hólyag gyulladás féleségem. Azóta sem jött teljesen rendbe, pszichológus kezel, mert nem merem magam rávenni hogy megnézzem a nemi szervem AZÓTA. Borzalmas dolgokat olvastam, a hólyag rákról?

Figyelt kérdés

a vérből az jött ki akkor, hogy be van gyulladva. akkor kaptam rá gyógyszer és úgy ahogy megjavult, de a herém és a péniszemet összekötő bőrnél valamiért érzékeny, valahogy duzzanat marad, nem merem se megnézni, se megfogni, se a vizeletemet megnézni, se semmit csinálni rohadtul félek mert lehet már végstádiumú hólyag rákom lehet? lehet akkor megfogok halni. borzalmasan félek. nemrég volt egy epehólyag műtétem, laparoszkóppal, akkor nézték a vérképemet, ultrahang is volt, nem láttak semmit, de ez nem jelenti hogy nincs valami hatalmas baj. direkt vesefunkciót is kellett nézni amikor szalmonellát kaptam, és jó volt... viszont amikor pisilek sokszor csíp, nagyon kevésszer nem. fitymaszűkületem is van, letapadással. ha úszom az jót tesz ennek a dolognak, de a herémnél érzem h érzékeny, és eszméletlenül félek.


KÖNYÖRGÖM VALAKI SEGÍTSEN. kérlek. valaki beszéljen velem, mert nagyon nem tudom mi lenne a legjobb, lehet h felvágom az ereim, nem akarok rákos lenni, inkább meghalok máshogy.


2013. aug. 17. 20:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ezt kéne, de nem merem megnézni, mi van ha pl elüszkösödött a farkam időközben, vagy elhalt egy része, meg ilyenek vannak a fejemben :S a családomat nem traktálom ezzel, nyugi. de nekem ez nagyon rossz.
2013. aug. 17. 21:15
 12/15 anonim válasza:
De neked nem is kell megnezni, majd az orvos megnezi, megnyugtad, hogy rendben van. Utanna majd megnezed.
2013. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
de honnan tudod hogy rendben van? :S
2013. aug. 17. 21:34
 14/15 anonim válasza:
Nem tudom, csak ugy tudhatod meg ha elmesz orvoshoz. Vagy nem mesz el es tovabb rettegsz, ezzel is elosegitve, hogy legyen valami bajod.
2013. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hali!


Abszolút egyetértek az előttem szóló, másik 68%-os hozzászólóval. Ha elüszkösödött volna, vagy valami, annak már nyoma lenne, és éreznél akár fájdalmat is. Nagyobb probléma, hogy ez az állapot számodra MIÉRT KÉNYELMES?


_ Paráz6sz.

_ Nem mersz dokihoz elmenni.

_ Nem mered magad sem megnézni a nemi szerveidet.

_ Állandó stresszben, félelemben, és persze bizonytalanságban tart6od magad.


Miért akarod te VALÓJÁBAN felhívni magadra a figyelmet?

MI A TE VALÓDI BAJOD? :-o


Mert ezek a dolgok egy pszichés okra vixxavezet7ők, és te tudod is ezt.


Üdv: EE

2013. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!