Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megjelentek a fitymámon apró,...

Megjelentek a fitymámon apró, pattanásszerű kiütések kb.3-4 hónapja. Mit ezek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok de nem mertem még elmondani a szüleimnek, mert gondoltam hamar elmúlik.

2013. aug. 19. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

3-4 hónapja olyan elváltozás történt a nemi szerveden, amiről nem tudod hogy micsoda, és még mindig nem csináltál semmit az ügy érdekében, csak várod, hogy magától elmúljon? Normális vagy? A farkad rohadtul nem olyan dolog, amivel nemtörődöm módon lehet bánni. A legnemesebb testrészed. Később ha lesz egy barátnőd, viszont szexuális problémáid lesznek, és elveszíted, nagyon mérges leszel a 13 éves önmagadra, hogy nem léptél időben.


Nem valószínű hogy komoly bajod van, viszont benne van a pakliban. Ezért most ha ezt elolvastad, szépen felállsz AZONNAL a gép elől, és odamész a szüleidhez: "Anya, lehet, hogy valami baj van a farkammal, szerintem el kellene mennem vele orvoshoz." Ha rákérdez, elmagyarázod bővebben.


Nem olyan nehéz. Nekem fitymaszűkületem volt ilyen idős koromban, ugyan így intéztem. És kellett is.

2013. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!