Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Később lehet ebből problémám?

Később lehet ebből problémám?

Figyelt kérdés
Here-viszér panaszom volt...elmentem urológushoz ahol megállapította a doktor,hogy nincs komoly bajom a pampiniformis vénák enyhe tágulata figyelhető meg.Feszesebb alsó nadrágot ajánlott,aztmondta ezzel nem kell foglalkozni.Ha ilyen fázisban marad műteni kellessz?Kihatással lehet a nemzőképességemre? egyébként panaszom nincs.!16/F

#here-viszér
2013. aug. 25. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet probléma. Folyamatosan figyelni kell. Olavsad el:


[link]

2013. aug. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár év múlva még biztos nem lesz gondod vele, de akkor már nagykorú leszel, ezért azt tanácsolom, hogy spermabankban őrizz meg valamennyi "anyagot" a biztonság kevdéért. Gyerekvállalás előtt fel tudod használni, ha szükséged van rá.
2013. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2 es,sperma bankban ? Magyarországon élsz te ?

Ismered ennek a költségeit ? Kétlem .

2013. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Kb. 80 000 Ft/év. És? Nem egy óriási összeg. Az jobb, ha kockásztatsz és végül nem lesz gyereked?
2013. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ennél nagyobb marhaságot rég olvastam.

Honnan a fenéből lenne egy 16 éves gyereknek ma Magyarországon havi 7000 Ft-ja spermabankra?

Ráadásul ha mindenki spermabankba rohangálna egy enyhe visszértágulattal, minden negyedik férfi ott tolonghatna.

A visszértágulat egyébként sem végleges meddőséget okozHAT, hanem csak az életképes spermiumok számát csökkentHETi. Tehát ha később súlyosbodik a kérdező állapota, meg fogják műteni és semmi baja sem lesz emiatt a nemzőképességének.

Főleg, hogy már ORVOS is ezt mondta neki.

2013. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Hol is írtam, hogy 16 évesen menjen? Olvasni is meg kellene tanulni egyszer. A férfi meddőség pedig sokkal nagyobb gond, mint hiszed. Nem csak a nőkben lehet a hiba, bár a férfiak a maguk nemzőképtelenségét nem szívesen ismerik el. Pláne társaságban. Ezért ritkán hallani róla, bár a tények mást mutatnak.
2013. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon is egyet értek az 5 valaszával ,még akkor is ,ha az előző valamelyik válaszban nem szerepelt a 16 éves kor .

Ha ez a fiú még kb 8 évig tanul,mert ilyen is lehet,mikor lesz jövedelme ilyenre ? Hasonló esetet írt nekem le egy fiú.Most volt orvosnál 2 napja .Ezzel nem lehet éveket várni .Már 5 év is nagy idő .Előjegyezték műtétre .

Az előző doki neki is azt mondta ,ráér ezzel még .

Sajnos ez nem egy nátha ,amiből pár nap alatt ki lehet gyógyulni .

2013. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Több poszton, is utána olvastam már..:) a spermabank az szerintem is hülyeség....nem is kifejezett viszértágulatról van szó, hanem a pananiformis vénák enyhe tágulata áll fennt...Ha fájna vagy,még nagyobbra duzzadnának az erek, természetesen megműtetném, ahogy olvastam ezután a műtét után sorra mindenki tudott gyereket csinálni..:) persze most még felesleges ezen gondolkodnom, de a szívem szakadna meg ha ilyesmi történne...
2013. aug. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!