Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikortól, hány éves kortól...

Mikortól, hány éves kortól kezd el nőni, megerősödni az arcszőrzet, valamint a fej melyik részein szokott először megjelenni? Mitől függ a színe, mennyisége?

Figyelt kérdés
16/F,

#fiú #szőr #kamasz #arcszőrzet #serdülő szőrzet
2013. aug. 27. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szerintem változó. Ismerek olyat, aki 19 éves és alig nő neki.
2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ugyan így vagyok én is.Már mindenhol szőrös vagyok csak az arcomon nem akar,és ilyen baba arcom van :(.Egyébként én is 16 vagyok,csak a szám fölött a bajszom akar nőni de az is pihe :P.
2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ezt életkorhoz lehetne kötni .Ki mit hoz magával a génjeiben.A szőkéknek világosabb a szőrzetük is

A vöröseké meg mindenhol az .

2013. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Bajszom szinte semmi. Sorban van pár szál, néha nőnek, de lenyírom rögtön. Szakállam egy kicsit mintha kezdene erősödni, de kb olyan, mint osztálytársam öccséé 13 éves korában. A barkóm viszont szépen nő, az már 22 évesen is tűrhető volt. 33/F
2013. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Előző vagyok: a válasz, mitől függ? Genetika, táplálkozás, környezeti behatások. A zselatin állítólag hajnövesztő hatású, úgy gondolom minden porcra, körömre, hajra, minden szőrzetre serkentő hatása lehet még.
2013. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hasonló színű lesz a hajaddal a többi genetika
2013. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22 évesen sincs arc szőrzetem :D ne aggódj emiatt 16 évesen

csak a bajusz és áll szőrzetem növekszik, de az is ritkásan, így mindig le kell vágni,mert ha meghagynám elég érdekesen néznék ki :D a barkóm kb 5-5 szálból áll, igazán design-os ;)

2013. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hát fiúknál 16-18 évesen nő a bajusz..stb.genetika is közrejátszik. de nekem van egy ismerősöm akinek 18évesen sem nőtt.Ha szőke vagy nem látszik meg majd anynira az arcodon a szőrzet.Amilyen színű a hajad olyan lesz ott is. illetve genetikától is függ hogy milyen gyorsan fog nőni,megerősödni,táplálkozás is befolyásolja,életmódod is.
2014. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26 vagyok. Szép bajuszt tudnék növeszteni, de kb 2-3 éve nem tudtam volna.
2021. jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igaz nem mai kérdés, de én úgy vettem észre teljesen genetika kérdése. Én napi 1x eszek szinte alig, viszont ha nem borotvállkoznék szinte szakállat tudnék növeszteni😅

1 hónapja vagyok 16

2022. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!