Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok, ez, amit leírtam...

Lányok, ez, amit leírtam zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Kiskoromban fitymaszűkületem volt, ezért a fitymám fölső felét levágták. Mivel csak a felső részét vágták le, ezért fél - egy évvel ezelőtt levágattuk az alsó részét is. Ez nem gyógyult be annyira tökéletesen, mint a fölső. Erekció közben nem annyira feltűnő, mikor nincs felállva akkor igen.

2013. aug. 27. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A lányokat mindig felállva érdekli ...:)
2013. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem normális embert ez nem zavar. Meg egyébként is mindenkinek más..szóval ennyi erővel bárkiébe bele lehetne kötni. :)
2013. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is nagyjából ezeket gondolom, csak kíváncsi vagyok néhány véleményre.
2013. aug. 27. 22:53
 4/8 Sehery Sery ***** válasza:
78%
Én lány vagyok, és az ilysemi engem nem zavar. Aki meg ezen fen akad, azok a csajok érzéketlenek és felszinesek.
2013. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. aug. 28. 16:28
 6/8 anonim válasza:
23%
Ha egy nő egy f a s z on nem akad fen...
2013. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Oszt' miért kellett az alsó részt is levágni? Legalább hagytak anno valamit a fitymádból...
2013. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk én sem értem,hogy ha nem volt vele semmi baj,akkor a részleges metélésből mért kellet teljes metélést végezni,na mindegy.


De ha egy csajjal összejösz és te járni is akarsz vele,tehát nem csak sexről van szó,akkor úgy sem csak a szerszámod lesz a lényeg,hanem valószínűleg azért volt szeretni amilyen vagy,nem egy testrészt fog csak szeretni,ha meg valaki csak sexet akar annak meg lehet úgy sem számít hogy metélt vagy vagy sem.

2013. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!