Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok es ez lehet...

12 éves vagyok es ez lehet hogy az amire gondolok?

Figyelt kérdés
Tehat ma reggel felebredtem es maszturbs szagot ereztem de nem gondoltam semmire.Elmentem WC re es megszagoltam elol a boxerem.Hat onnan ered.De semmi anyag nincs ott.Reggel ereztem valami folyekony anyagot.Ez lehet hogy az?(magomles)

2013. aug. 30. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szinte biztos. És ne ijedj meg, ez teljesen normális a te korodban.
2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen szinte biztos...nekem is akkortajt volt eloszor magomlesem.
2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszi.Nem ijedtem meg csak meglepodtem.
2013. aug. 30. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy míg aludtál vki megcuccolt
2013. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó bolond vagy xD
2013. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magömlésről írtok ? Mit is nevezünk magnak? A spermiumokat.Még a görögök nevezték el igy .Ez az a folyadék ami fehér,és nyomot is hagy .Ezt a herék termelik.Akkor mi jöhetett a fiunak ?

A prosztata által termelt nedv .Majd ha ebből sok lesz,akkor ez szállítja majd a spermákat ,amennyiben a herék is termelnek már .Akkor már lehet beszélni magömlésről ,de addig nem .Ez a nedv ragacsos és átlátszó.

De majd az ondó már nem olyan lesz,hisz akkor már az neve .Olvassatok más egy kis bioszt is .

2013. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
verd ki rendszeresen és akkor nem lesz több ilyen.
2013. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!