Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez attól van amire én gondolok...

Ez attól van amire én gondolok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete beteg voltam és nem mehettem iskolába sem. Egész idő alatt egy kicsit sem köhögtem. Vissza mentem iskolába utánna pár nappal jöttek a gondok. Az ex pasim az osztálytársam és el kezdett hazudozni rólam és a mostani barátnőjét is ellenem indította. ők kezdtek leállni és akkor az egyik lány az osztályból elkezdett piszkálni. Már addig elfajult a dolog hogy iskolában odajött csak ugy hátulról és megtépett utánna még meg is fenyegetett. Iskola után is meg akart de a többiek megvédtek. Valamiért az osztályból szinte már mindenki ellenem van épp hogy csak pár ember áll szóba velem. Mivel a keresztszüleimmel élek itthon sem nyugodt a helyzet. A fiúm is nagyon aggódik most értem. Na de mikor elkezdődött az egész elk kezdtem valami miatt köhögni, szedtem a köhögés csillapítót de az sem hatott akármit csináltam. Most őszi szünetben ott voltam a fiúmnál 4 napig és első nap még köhögtem utánna teljesen elmúlt. Haza jöttem és másnap újból el kezdtem köhögni. Ez az idegesség miatt van? Ott sokkal nyugodtabb volt az élet... Igaz havonta kb 1-szer vagy 2-szer látjuk egymást, mert Budapesten lakik. Szombaton bele gondoltam hogy ma már iskola lesz és aznap már a hasam is ment. Utánna jobban lettem vasárnap és ma hogy iskolában voltam így megint el kezdte. Nagyon stresszes mostanában ma délután is már annyira kiborultam hogy elkezdtem sírni is. A fiúm felajánlotta hogy hozzájuk bármikor költözhetek és a szülei is bele mentek. Amúgy én az anyagi helyzetek miatt nem élek a szüleimmel. Mit csináljak? Ezt így nem birom tovább teljesen kikészültem már. Segítsetek kérlek!
2012. nov. 5. 21:45
 1/4 A kérdező kommentje:
15/L
2012. nov. 5. 21:47
 2/4 anonim válasza:
:S velem is voltak ilyen esetek hogy rámtört a köhögés vagy ment a hasam mert suliba kötekedtek, válts sulit
2012. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A stressz ki tud váltani mindenféle betegséget. A köhögésed az elmondottak alapján abszolút lelki eredetű. Egyébként, lehet, hogy a menzeszre is kihatással lesz,akkor majd ne ijedj meg, ha esetleg késni fog.
2012. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma már a szívem is elkezdett szúródni
2012. nov. 6. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!