Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vörösödik be és viszket...

Miért vörösödik be és viszket nagyon a hasam és a péniszem borotválás után?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Az a kérdésem lenne felétek, hogy miután egy szimpla giletteel leborotválom a hasam és a péniszem (hetente, v kéthetente), az utána következő órákban és napokban mikor borostásodik ha épp csak hozzáér a ruhaaanyaghoz vagy én hozzá akkor rögtön bevörösödik és viszket. (Közvetlenül a borotválás után nem, mindig 2 nap minimum) Ha már teljesen visszanő a szőrzet akkor már nincs semmi gond. Ez így természetes? Volt hogy arcszeszt is tettem rá, csípett, de az sem segített rajta. Kenegetem előtte utána ilyen zsíros meg bőrnyugtató krémekkel, attól sem jobb, ugyanúgy hámlik néha, és viszket meg stb.

Próbáltam "finomabban" és nem olyan durván/gyorsan borotválni a szőrt, de az úgy rengeteg idő lenne, de annak sem nagyon volt eredménye. Ilyen létezhet h valakinek egyszerűen erre hajlamos a bőre mert érzékeny vagy valami?

Valami megoldást ha lehet, HOZZÁÉRTŐ emberektől :)


2013. aug. 31. 15:11
 1/1 anonim válasza:
Hét nekem is előfordul sőt elég gyakran megjelenik nálam, ilyenkor tűrni kell a viszketést és 1,2nap után elmúlik nekem. Viszont amikor zuhany alatt leborcsiztam akkor nem pattogott ki meg nem is viszketett. 15/f
2013. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!