Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami összefüggés a...

Emberek kérdése:

Lehet valami összefüggés a herevisszér tágulat, és aközött, hogy alig áll fel?

Figyelt kérdés

4 éve már egyszer megcsinálták a baj oldalon, és most megint észrevettem. Ráadásul néha nem áll fel a hímvesszőm ami aggaszt.

Viszont ha van összefüggés akkor a rendbehozatal után még lehet, hogy normálisan fog működni?



2013. aug. 31. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs köze egymáshoz a dolognak.

A 2 nek nem egy érpályája van .

Hogy nem áll fel annak több összetevője is lehet.

Szervi,és pszihikai .

2013. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azért nem gondolnám, hogy 16 évesen szervi baja lenne. ez csak az elmúlt 1 hétben vettem észre, hogy néha nem áll fel, néha meg csak alig alig
2013. szept. 1. 09:19
 3/4 domjeno válasza:

Nem kell kétségbeesni mert ha a partner megfelelő tehát ha szereted akkor ok. Ha nem szereted,( velem már volt egyszer-kétszer) akkor előfordulhat más ok is. De csatlakozom az előttem szólóhoz mert okos tanácsot adott. remélem tudtam segíteni.

Szia

2013. szept. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

látom kicsit félreértetted a helyzetet kedves #3. ott még nem tartok, hogy szeretkeznék, csak a maszturbálásnál vettem észre amit leírtam.

és gondoltam arra, hogy az idegesség miatt lehet? jön a suli, és feszült vagyok.. lehet ez az oka?

2013. szept. 1. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!