Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátomnak egyre gyakrabban...

A barátomnak egyre gyakrabban vannak olyan panaszai, hogy hirtelen gyorsan elkezd dobogni a szíve, és picit nehezebben kap csak levegőt. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy közrejátszik az is, hogy dohányzik, de már szokik le róla
2013. szept. 15. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

A dohányzás sem könnyíti meg a dolgát de ez inkább stresszes tünet vagy kisebb pánik roham.

Pihenjen egy alaposat ha van ideje.

2013. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bakur12 ***** válasza:
Nem kap hirtelen levegot vagy inkabb a szivdobogas ijeszt meg? A szivdobogas lehet a hirtelen vernyomases vagy emelkedes miatt vagy ritmuszavarok miatt. Ezeket kulonbozo okok valthatjak ki. Cigizes utan tortenik, meg kavezas utan? Az izgatoszerek okozhatnak ilyesmit vagy akar forrovizes furdes utan.
2013. szept. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy olyankor van ez általában, mikor teljesen nyugodt, pl. fekszünk egymás mellett, és beszélgetünk
2013. szept. 15. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
azt eddig nem figyeltem meg, de ahogy mondtam, egyre kevesebbet cigarettázik. Inkább a gyors szívdobogás, kezdek félni :/
2013. szept. 15. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
pánikroham, tudom miről beszélsz, 7 éve vagyok benne. Általában nyugalmi helyzetben jön elő
2013. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és ez biztos? mit lehet ellene tenni?
2013. szept. 15. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
magneb6, citromfű tea
2013. szept. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2013. szept. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!