Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési problémára van...

Merevedési problémára van megoldás, és mi?

Figyelt kérdés

44 múltam,és sajnos egy ideje ilyen gondom van.Nem volt régen ilyen problémám,sőt nagyon is aktív voltam.

Szexuális vágyam van,és önki.-vel sikerül,idáig nincs is gond,csak nem vagyok merev,sajnos igencsak puhának érzem magam.Van egy új,komoly kapcsolatom,még nem voltunk együtt,de lassan eljön az ideje,és ez nagyon gáz.

Rengeteget dolgozom,nagyon ki szoktam merülni,de jókedvű vagyok.A Fiam,akit régóta egyedül nevelek,most 20 múlt,és Ő okoz egy ideje sok gondot,idegeskedést,de más bajom nincs.

Nem tudom,hogy a sok munka(fizikai),illetve ez a Fiam miatti idegeskedés befolyásolhatja e a merevedési bajomat,de mi lenne a megoldás?Milyen orvos,vagy valami gyógszer,vitamin,stb.?

Mondjuk elég sokat agyalok a munkáimon,meg ilyeneken,talán nem tudok kikapcsolni?

Ha valaki volt már így,válaszoljon,hogy mi a legjobb teendő,vagy "gyógyulás" ilyenkor,mert ez gáz,és a kapcsolatom is bukhat ezen...

Köszi



2013. szept. 17. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Manj el az orvosodhoz és javaslom az E-vitamint is :)
2013. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A sok gondod nagyon belejátszik ebbe .

A tudatod alatt mindig ott motoszkálnak ezek .Ehhez jön még a fizikai fáradság is .A nagy teljesitési akarat szintén csak gátol most . Ezeket a problémákat orvos nem oldja meg .A problémáid miatt képtelen vagy kikapcsolódni .Az orvos max nyugtatót írna fel .

Az meg most épp nem ezen az állapoton segítene .

2013. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg kevesebbet stresszelni, vagy használj gyógynövény alapú stresszoldót.Az L-arginin javítja a keringést az ember szervezetében mindenhol, így ott is.Ha esetleg érdekel emailben tudok küldeni róla egy jó orvosi előadást.
2013. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!