Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok mondani érveket, és...

Tudnátok mondani érveket, és ellenérveket, hogy miben jobb, és miben rosszabb ha körül vagyok metélve?

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
A körül metélt pénisz könnyebben tisztán tartható, mert nincs ott a fék. De szerintem ronda.
2013. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Jobb: higiénikusabb


Rosszabb: zsidónak fognak nézni, kisebb élvezet, nehezebb lesz recskázni, fájdalmas ha bármi is hozzáér a makkodhoz meg kiszárad és még fájdalmasabb, még hugyozni is az lesz, még kisebbnek fog tűnni, kisebb védelem és a többi.


Igazából csak hátránya van.

2013. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a körülmetélt nagyon csúnya


22/L

2013. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%

A tisztítás nem (csak) a fék hiánya miatt könnyebb, hanem azért, mert gyakorlatilag mindig tiszta. Mivel nincs ott fityma, nem termelődik szmegma (túró).


Az, hogy nehezebb maszturbálni, nem teljesen igaz. Rá kell érezni a technikájára és kész.

Az, hogy ha valami hozzáér, és fáj, ez is hülyeség. Max az elején, amíg a makkod nem szokta meg a fedetlenséget. Ha utána is még fáj, akkor ott valami gond van, csak sokan nem mennek vissza az orvoshoz, mert "az orvosom egy kontár", stb.., pedig ha fáj a makk még a műtét után 1-2 hónappal, akkor ott gyulladás is lehet még..

Írta itt egy válaszoló a kiszáradást. Igen, kiszárad, de nem úgy, mint az ember sarkán a bőr, hanem úgy, hogy selymes lesz, könnyen csúszik. Épp emiatt nem is muszáj síkosító, még ha sokan azt is hiszik. Ha kérdésed van, privizz nyugodtan, metélt vagyok én is.

2013. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha egy mód van rá, ne csonkíttasd meg magad...
2013. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Csak egy előnye van,ami a hátrányából adódik .Mivel a makkon lévő 50 érző idegvégződés elsorvad,orvosi szó használattal,a makk elkérgesül .Ezért nem ingerli már a gatya sem .Ezáltal sexnél is kicsi a ráható érzékiség,és később következik be az elélvezés pár perccel . A fityma eltávolitásásval a fitymán található érző idegvéződéséknek meg legalább 60 % a van eltávolitva .Ezért ők soha nem fognak olyan kellemeset érezni,mint a

fitymával rendelkezők .Ezt az orvostudomány is elismerte,hisz logikus is .

A hygénia már egy lerágott csont itt. Aki erre kényes,annak nem számit van bőr rajt ,vagy nincsen.

Ezt az indokot más el kellene felejteni .

2013. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem túl van misztifikálva a dolog, nincsen igazából se előnye, se hátránya. Illetve hát egyetlen hátránya, hogy műtéti beavatkozás, ami nyilván kockázatos, mint minden műtét. Ezért én mondjuk csakúgy passzióból, nem csinálnám meg, viszont mivel elég komoly szűkületem volt, én rögtön mondtam, hogy akkor menjen az egész, ne szöszmötöljünk már ilyen félig levágom, meg csak belevágok, meg mittudomén miket lehet még csinálni. Nem tudom, hogy az előző válaszolók körülmetéltek-e, de a hátrányként felsorolt dolgok, nem teljesen felelnek meg a valóságnak.


Zsidónak néznek: kicsoda? Nem mutogatom úton-útfélen, de ha netán mégis látja egy vadidegen, akkor meg különösebben nem érdekel, minek néz, vagy akkor ne csodálkozzon ha én meg homokosnak nézem, amiért más farkát bámulja.


Kisebb élvezet: na ebben igazából nincs rendes összehasonlítási alapom, mert szűkületem volt, amivel a szexuális próbálkozások nem voltak nagyon élvezetesek, így nekem a műtét után sokkal nagyobb lett az élvezet.


Nehezebb recskázni: hát ez egyáltalán nem igaz. Tény, hogy más, de nekem például ebben is nagyfokú minőségjavulás történt. Azelőtt 5-6 perc alatt végeztem, mert eszméletlenül érzékeny volt a makkom még fitymán keresztül is, mivel 0-24-ben borítva volt. Most simán megy 15-20 percig is, ha sietek, de akár tovább is.


Fájdalmas ha valami hozzáér/kiszárad/fájdalmas hugyozás: baromság. Műtét utáni időszakban oké, de könyörgöm, minden műtét után van lábadozási idő. Kiszáradás alatt nem tudom mit kell érteni, hugyozás meg mi a fenétől lenne fájdalmas?


Kisebbnek tűnik: ez szubjektív dolog, szerintem nem.


Kisebb védelem: mitől kéne védelem?


Az, hogy elsorvadnak az idegvégződések, biztos igaz, bár engem nem hat meg, mert semmit nem értem azokkal az idegekkel, amíg megvoltak.

2013. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Akinek van egy kis agya, az nem fog rögtön zsidónak nézni szerintem. A fitymában ugyan annyi idegvégződések vannak, mint bárhol máshol (nem kell a mítoszoknak hinni). Nem lesz nehezebb, vagy fájdalmas vizelni! A makk állítólag valóban kevésbé lesz érzékeny. De szerintem nem gáz, ha valaki ezért tovább bírja az ágyban. A higiénia szempontjából pedig jobb.

Bár ez is olyan dolog, hogy mindenkinek más tetszik és máshogy kényelmes. Több körülmetélt ismerősöm van de még egyik sem panaszkodott.

2013. szept. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Ez a "pontosan 50 idegvégződés" akkora baromság, hogy na. Ha elsorvadna, SEMMIT nem érezne egy metélt ember. Az élvezet csökkenése pedig elsősorban azon múlik, mennyit hagynak meg a belső fitymából. Mialatt gyógyult, kevésbé volt érzékeny mint most. Fél évvel a műtét után majdnem ugyanolyan érzékeny, mint a műtétem előtt volt, mivel már abszolúte teljesen begyógyult.
2013. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%

Akik olvassák itt írásomat néhányan jót röhögnek rajtam,talán még bolondnak is tartanak.Honnan veszem én azt,50 érző idegvégződés,és menyit távolítanak el egy metélés során .A neten és könyvekben egy alap olvasható a nemi szervekről ,azok működéséről .De itt sem áll meg az élet,ahogy más területeken sem .Vannak orvos kutató csoportok,akik ezt a területet próbálják jobban megismerni még.Az eredményeket aztán időnként pár sorban közzé is teszik .Erre igazából csak orvosi szaklapokban

lehet rábukkanni .Itt olvasható az is,a testünknek nincs

még egy olyan érző idegekkel ellátott része,mint a fityma .Itt egymagában több található,mint a testünk többi részében összesen.A testünk bőrét sehol sem lehet úgy nyújtani,mint a fitymát.Egy kinyújtott fityma közel 2 m2

tesz ki.Most is lehet rakni a ??? jeleket.

Az emberen semmi sem teremtődött feleslegesen,csak van amit nélkülözni is lehet .Lehet egy élten keresztül élni

tök kopaszon,vagy mandula nélkül is .De az okuk megvan,miért van,lett .Minden fiú fitymával születik .Ennek eltávolítása több okra,dologra vezethető vissza .Lehetett

ez a múltban,néphagyomány,vallási,életmódi,hovatartozási,

egészségügyi stb. oka.A zsidóknál ez kizárólag a faj miatt

történt.Sajnos nem kevés embert,fiút vitt ez a halálba annak idején .Egy könyvben olvastam,mikor volt a deportálás ,az utcán szembejövő férfiak ,fiúk nemi szervét

megnézték,aki metélt volt annak nem volt kegyelem .

Ma már csak eü,okból végzik ezt a megoldást nagyobb

részben . Persze vannak kivételek is ,mikor ezt a szülők

kis korban elvégeztetik gyerekükön.Itt látom a törvény ide

való hiányosság.Had döntené el fiú saját maga ,ha már felnőtt lesz,akar e metélt lenni,vagy nem.Ezt akárhogy is szépítjük,egy csonkítás a testen .A civilizált környezetben meg ne próbálja meg azt senki bizonygatni,mennyire higénikusabb ez a megoldás .Miért okozna ez nagyobb gondot a fitymával rendelkezőknek ?

Némely férfinek,fiúnak csodálatosan szép hosszú haja van.

De csak azért,mert naponta gondozza ,ápolja .Hogy ebből

kik húzzák a legnagyobb "hasznot" ? A nők sexnél. Mivel

a metéltek nemi szerve sokkal érzéketlenebbek,mint a fitymával rendelkezők,ezért az aktus pár percek tovább tart.Remélem ezzel a mondatommal nem kell vitatkoznom,mert

ezt nagyon sok helyen lehet olvasni.Azért írtam a nőket,

mert egyébként is hosszabb idő kell nekik ,amíg a csúcsra jutnak .De a fitymások is tudják,hogy kell késleltetni,aztán jutnak a sokkal nagyobb érzelmi kielégüléshez .Hogy mi ,és mennyi minden található a nemi szerven,azoknak mi is feladata,azt csak nagyon sok erről írt olvasmányból lehet összegyűjteni aprólékosan.

Olyan mint egy kutató munka .Nem egyénekről szólnak,hanem

több emberen való megfigyelések,vizsgálataira alapul.

Végezetül a közelmúltban írta meg véleményét egy fiú,itt a gyakon,aki önszántából vetette magát alá a metélésnek .

"Életem legnagyobb baromságát követtem el .Semmi sem megy úgy ,mit előzőleg .Sajnos visszacsinálni már nem lehet "

2013. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!